ADATA XPG SPECTRIX D80 – pamięć RAM chłodzona cieczą i powietrzem

ADATA XPG SPECTRIX D80 – pamięć RAM chłodzona cieczą i powietrzem

Portfolio produktów z serii XPG powiększyło się o nowe moduły pamięci DDR4 - SPECTRIX D80, wyposażone w hybrydowy system chłodzenia oraz podświetlenie RGB LED.

XPG SPECTRIX D80 jest według producenta pierwszą na świecie pamięcią RAM chłodzoną cieczą i powietrzem. Połączenie aluminiowego radiatora, zbiornika na płyn, a także termoprzewodzących materiałów umożliwia skutecznie odprowadzenie ciepła oraz zagwarantowania najwyższej wydajności. Rzeczony produkt posiada ponadto w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB LED. Użytkownicy mogą dostosować efekty oświetlenia w dedykowanej aplikacji RGB Sync między innymi dzięki zmianie trybu i prędkości pulsowania, jak również koloru oraz intensywności podświetlenia. Pamięć zaprojektowano z myślą o graczach, overclockerach, czy maniakach sprzętu komputerowego. Jak więc widzimy grono odbiorców jest szczególnie spore.

XPG SPECTRIX D80 jest pamięcią RAM w całości chłodzoną cieczą i powietrzem

ADATA XPG SPECTRIX D80 – pamięć RAM chłodzona cieczą i powietrzem

Model SPECTRIX D80 może pracować z taktowaniem od 2666 do 5000 MHz i jest zgodny z platformami Intel X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen.  Obsługa technologii Intel XMP (Extreme Memory Profile) 2.0 umożliwia szybką i wygodną zmianę prędkości taktowania. Wysoką niezawodność i stabilność pracy pod dużym obciążeniem zapewniają ściśle wyselekcjonowane układy scalone oraz 10-warstwowe PCB. Pamięci XPG SPECTRIX D80 będą dostępne w zestawach o pojemności od 8 do 32 GB. Ceny poszczególnych wersji zostaną podane w momencie wprowadzenia ich do sprzedaży. Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o pamięci XPG Z1, która zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku jest najszybszym rozwiązaniem proponowanym przez popularnego producenta. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ADATA XPG SPECTRIX D80 – pamięć RAM chłodzona cieczą i powietrzem

 0