Age of Wonders III i Torchlight do zgarnięcia za darmo

Age of Wonders III i Torchlight do zgarnięcia za darmo

Jeśli rozpoczynający się właśnie weekend zamierzacie spędzić w domu, to warto wykorzystać ten czas na ogranie zaległości, a jeśli takowych nie posiadacie, to może skorzystacie z darmowych gier rozdawanych przez popularne cyfrowe sklepy. Steam rozdaje bowiem przez cały weekend Age of Wonders III (do pobrania TUTAJ) i choć tytuł ten można było niedawno zgarnąć za darmo w Humble Store, to jednak dostępny był w promocji tylko przez krótki czas, więc łatwo mógł umknąć zainteresowanym graczom. Tym razem mamy czas do poniedziałku (15 lipca) do godziny 19:00 i jeśli zgarniemy ten tytuł do tego czasu, pozostanie na naszym koncie na zawsze. Promocja obowiązuje jednak tylko podstawkę, ale dwa rozszerzenia dostępne dla tej produkcji przeceniono o 50%, więc jeśli tytuł przypadnie nam do gustu, to warto po nie sięgnąć - Golden Realms Expansion kosztuje obecnie 21,99 zł, a Eternal Lords Expansion 35,99 zł.

Steam rozdaje bowiem przez cały weekend Age of Wonders III, a Epic Games Store oferuje przez tydzień za darmo Torchlight.

Age of Wonders III to trzecia, a zarazem najnowsza (wydana w marcu 2014 roku) odsłona popularnej serii strategii turowych, która ma już blisko 20 lat na karku. Warto sięgnąć po „trójkę” jeszcze z jednego powodu, ponieważ w przyszłym miesiącu zadebiutuje kolejna odsłona, zatytułowana Planetfall. Trzeba jednak zaznaczyć, że choć ta także ma być wierna gatunkowi 4X i zawierać będzie pełnoprawną kampanię, tryb multiplayer versus oraz kooperacyjną zabawę, to jednak klimat klasycznego fantasy został zmieniony na science-fiction. Taka zmiana nie każdemu może przypaść do gustu, ale z drugiej strony może wnieść sporo świeżości do serii. Premiera Age of Wonders: Planetfall zaplanowana została 6 sierpnia, a gra na Steam kosztuje 179,99 zł.

To jednak nie wszystko, ponieważ Epic Games Store także ma darmową grę dla swoich użytkowników. Mowa tu o Torchlight, czyli naprawdę udanym klonie Diablo z 2009 roku, który wprowadził do gatunku kilka ciekawych rozwiązań i charakteryzuje się miłą dla oka kreskówkową oprawą graficzną. Za tytuł ten odpowiadają m.in. Travis Baldree, Max Schaefer i Erich Schaefer z uśmierconego niedawno Runic Games, a warto dodać, że bracia Schaefer wcześniej pracowali przy Diablo i Diablo II. Torchlight zastąpił w sklepie Epic Games poprzedni darmowy tytuł, czyli Overcooked i ten action RPG dostępny będzie za darmo przez tydzień, do 18 lipca. Gra dostępna jest pod TYM adresem.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Age of Wonders III i Torchlight do zgarnięcia za darmo

 0