AGO Esports nie zagra na IEM Katowice 2018. Marzenia odebrało duńskie North

AGO Esports nie zagra na IEM Katowice 2018. Marzenia odebrało duńskie North

IEM Katowice 2018 zbliża się wielkimi krokami, w międzyczasie odbyły się kwalifikacje drużyn CS:GO. Niestety polski zespół AGO Esports przegrał walkę o miejsce na wymarzonym turnieju.

Wszyscy fani z niecierpliwością czekają na zmagania drużyn w katowickim spodku. Zwłaszcza że na głównej scenie zobaczymy rodzime Virtus.pro, IEM może być idealną okazją, aby pokazać wolę walki i przywrócić dobre słowo o Polakach. Jednak każdy kibic do końca wierzył, że w marcu podczas rozgrywek finałowych zobaczymy również drugi zespół z Polski – AGO Esports. Niestety, ostatnia szansa na zdobycie miejsca pojawiła się w weekend i na nasze nieszczęście rodzima formacja przegrała dwa spotkania, wypadając tym samym z drabinki i tracąc jakiekolwiek szanse na udział w IEM Katowice 2018. HellRaisers oraz North to właśnie te drużyny podcięły skrzydła drużynie AGO w walce o marzenia. Polacy stawiali jednak opór, wierzymy, że przegrane mecze są wynikiem stresu, a cała ekipa wyciągnie lekcje na następne potyczki.

AGO Esports, traci ostatnią szansę, aby pojawić się na IEM Katowice 2018 – North okazało się lepsze

 

 

 

Mecze kwalifikacyjne rozgrywały się w dobrze znanej podwójnej drabince eliminacji. Dzięki temu każda drużyna może przegrać jeden mecz i dalej walczyć o zwycięstwo. W przypadku AGO Esports swoje pierwsze spotkanie rozegrali z HellRaisers, niestety ukraińska drużyna okazała się nieco lepsza, wygrywając 2:1. Na szczęście tak jak wspomniałem, mimo przegranej była jeszcze szansa, aby grać dalej. I tutaj pojawiły się schody, Polacy trafili na solidnie przygotowane North, które odebrało AGO ostatnie nadzieje, wygrywając ponownie 2:1. Wierzymy, że uda się następnym razem, a na tegorocznym IEM-ie pozostało nam kibicować Virtus.pro - oby ich nie spotkał podobny los.

Ostatecznie zakwalifikowane drużyny (jedynie poprzez zamknięte kwalifikacje):

  • Heroic
  • Fnatic
  • North
  • Gambit

Pokaż / Dodaj komentarze do: AGO Esports nie zagra na IEM Katowice 2018. Marzenia odebrało duńskie North

 0