AGO Esports pozyskało nowego partnera technologicznego – poznajcie Garets

AGO Esports pozyskało nowego partnera technologicznego – poznajcie Garets

Pojawiają się kolejne ciekawe kontrakty w świecie polskiego esportu. Garets, dystrybutor marki Sennheiser został partnerem technologicznym drużyny AGO Esports.

Polski esport rozwija się w niesamowitym tempie. Najlepsze drużyny przełamują wiele barier i podpisują kontrakty z najrozmaitszymi markami rozpoznawalnymi na całym świecie. Przykładem takich działań jest kolejny ruch ze strony AGO Esports, którzy od dziś będą wspierani przez Garets jako partnera technologicznego. Firma zaopatrzy wszystkich podopiecznych „Jastrzębi” w potrzebne im produkty z segmentu Pro Gaming oraz Premium Audio. Firma jest oficjalnym przedstawicielem niemieckiej marki Sennheiser w Polsce – od teraz AGO zawsze wyposażone będzie w najlepszej klasy sprzęt. Kolejna firma dostrzega piękno egamingu i wspiera polskie podwórko — jak mówią przedstawiciele Garets - „Esport to niezwykle rozwojowa dyscyplina, której głęboki potencjał dostrzegamy i przyglądamy mu się z dużym szacunkiem”.

AGO Esports pozyskało nowego partnera technologicznego – Garets wkracza w szeregi „Jastrzębi”

Furlan AGO Esports

 

Gracze zostali wyposażeni i będą na bieżąco doposażani w najnowsze osiągnięcia techniki odsłuchowej, w tym we flagowe modele słuchawek przeznaczone do gamingu, zarówno nauszne, jak i douszne. Planowane są wspólne działania w kierunku propagowania odpowiedniego korzystania ze sprzętu audio, pozwalające na osiągnięcie pełni potencjału sprzętowego w celu zbudowania przewagi nad przeciwnikami, przy najwyższym komforcie użytkowania oraz z zachowaniem wszystkich norm zdrowotnych. Miło słyszeć o rozwoju polskich drużyn, ostatnimi czasy Virtus.pro nie zachwyca, czekamy więc na godnego zastępcę, a takie współprace na pewno pomogą w drodze na szczyt.

Pokaż / Dodaj komentarze do: AGO Esports pozyskało nowego partnera technologicznego – poznajcie Garets

 0