Agony - ostatni zwiastun przed premierą. Erotyka, przemoc i Czerwona Bogini

Agony - ostatni zwiastun przed premierą. Erotyka, przemoc i Czerwona Bogini

Przepełniony przemocą i kipiący erotyką survival horror Agony doczekał się ostatniego zwiastuna przed premierą. Tym razem studio prezentuje zarys fabuły gry.

Produkcja studia Madmind budzi spore kontrowersje na całym świecie. Gra ocieka przemocą i erotyką do tego stopnia, że studio musiało zdecydować się na ocenzurowanie tytułu, by gra mogła otrzymać i tak już wysoką kategorię wiekową 18+. Pomimo zabiegów mających sprawić, że gra spełni normy narzucone przez organizacje oceniające tytuły, gra i tak jest niezwykle dosadna, co można zobaczyć na najnowszym zwiastunie. Tym razem twórcy prezentują zarys fabuły, a sam materiał jest przesycony wizjami z rodem z najbardziej brutalnych survival horrorów. Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym trailerem, jednak ostrzegamy - materiał jest przeznaczony dla pełnoletnich odbiorców.

Horror Agony z pewnością będzie jedną z najbrutalniejszych gier jakie powstały

W udostępnionym materiale twórcy gry prezentują postać Czerwonej Bogini, o której już wcześniej było wiadomo, że będzie jedną z najważniejszych postaci przedstawionych w grze. Okazuje się, że jest to postać zarządzająca piekłem, która decyduje o losie dusz oraz pozwala na powrót do świata żywych. A właśnie wydostanie się z piekła jest motywem przewodnim gry. Przypominamy, że gra będzie ocenzurowana na wszystkich platformach, jednakże w wersji, która trafi na komputery, będzie można zainstalować poprawkę, która przywróci oryginalną, nieocenzurowaną wizję twórców. Studio poinformowało już, że gra jest ukończona, a płyty trafiły do pudełek. Tytuł trafi na półki sklepowe już 29 maja.

Komentarze do: Agony - ostatni zwiastun przed premierą. Erotyka, przemoc i Czerwona Bogini