Akasa Maxwell Pro Mini-ITX - pasywna obudowa z ciepłowodami

Akasa Maxwell Pro Mini-ITX - pasywna obudowa z ciepłowodami

Akasa wprowadza na rynek obudowę Maxwell Pro Mini-ITX PC, która oferuje całkowicie aluminiową konstrukcję z matowo-szarymi anodowanymi panelami. Obudowę skonstruowano z myślą o współpracy z płytami głównymi w formacie Mini-ITX, bez korzystania z dedykowanej karty graficznej, co oznacza, że użytkownicy będą potrzebować układu z kategorii APU. Obudowa Maxwell Pro Mini-ITX PC jest nie tylko miejscem montażu podzespołów komputerowych, ale także działa jako radiator chłodzący procesor. Po obu stronach obudowy znajdują się wytłaczane żebra, które są połączone z wewnętrzną konstrukcją, aby szybko i skutecznie chłodzić zamontowane procesory.

Akasa wprowadza na rynek pasywną obudowę Maxwell Pro Mini-ITX PC, która chłodzi procesor dzięki całkowicie aluminiowej konstrukcji i czterem ciepłowodom.

Konstrukcja wewnętrzna oferuje unikalny sposób chłodzenia zainstalowanego procesora. Uniwersalne gniazdo i łatwa instalacja obejmują cztery miedziane rurki cieplne, które obsługują płyty główne zarówno Intela jak i AMD. Dołączony blok procesora wydaje się solidną konstrukcją, wyposażoną w po dwa ciepłowody z każdej strony. Ta nietypowa i ciekawa konstrukcja obudowy eliminuje potrzebę posiadania jakiegokolwiek wentylatora w systemie, co po sparowaniu z dyskami SSD, pozwoli zbudować system, który będzie niesłyszalny nawet przy najwyższym obciążeniu. Konstrukcja pozwala obudowie schłodzić procesor o TDP do 65 watów i pozwala na montaż do dwóch dysków SSD lub HDD 2,5 cala.

Ta minimalistyczna, ale funkcjonalna obudowa jest idealna dla użytkowników, którzy lubią ciszę oraz nowoczesny design. Połączenie anodyzowanego aluminiowego korpusu z prostą formą pozwoli wkomponować obudowę do niemal każdego otoczenia. Na panelu I/O znajdują się dwa porty USB 3.0, dwa porty USB 2.0, dioda zasilania, dioda dysku twardego oraz przycisk zasilania. Niestety producent nie podał ani daty premiery obudowy Maxwell Pro, ani ceny, jaką przyjdzie zapłacić za produkt.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Akasa Maxwell Pro Mini-ITX - pasywna obudowa z ciepłowodami

 0