Aktualizacja 2.0 pomogła. Cyberpunk 2077 na szczycie bestsellerów Steam

Aktualizacja 2.0 pomogła. Cyberpunk 2077 na szczycie bestsellerów Steam

Cyberpunk 2077 ponownie jest na ustach graczy za sprawą nadchodzącej premiery dodatku Phantom Liberty, a także aktualizacji 2.0, która pomogła grze wrócić na szczyt listy bestsellerów Steam.

Cyberpunk 2077 ponownie na szczycie sprzedaży Steam

26 września do sprzedaży trafi pierwszy i jedyny fabularny dodatek do Cyberpunka 2077, Phantom Liberty. Przed tym wydarzeniem CD Projekt RED udostępnił aktualizację 2.0, która wnosi sporo zmian m.in. w systemie policji czy drzewku umiejętności. To wszystko sprawia, że o Cyberpunku 2077 znów jest głośno, a co za tym idzie wzrasta sprzedaż produkcji i pozwala wrócić jej do top 3 bestsellerów Steam. Polska gra zajmuje aktualnie trzecią lokatę i przegrywa z EA FC 2024, które zadebiutowało dla posiadaczy Ultimate Edition oraz Counter-Strike: Global Offensive będącego liderem rankingu.

Cyberpunk 2077 ponownie wzbudza duże zainteresowanie po wydaniu aktualizacji 2.0 i nowej promocji na Steam.

Według danych SteamDB średnia liczba graczy grających jednocześnie w Cyberpunka 2077 wynosi obecnie 115 tysięcy i także tutaj dostrzegamy progres. Jak widzimy wydanie patcha 2.0 pomogło grze wrócić na szczyt, a zapewne hype będzie jeszcze większy w okresie premierowym Phantom Liberty zbierającego pozytywne oceny krytyków.

Nie bez znaczenia jest też promocja na tytuł, którego w sklepie Valve kupimy 40% taniej. Jednak pamiętając, w jakim stanie CP 2077 trafił na rynek warto wstrzymać się z ostatecznym osądem do momentu zagrania w rozszerzenie.

Cyberpunk 2077 dostał aktualizację 2.0

Aktualizacja 2.0 to pierwszy duży update do Cyberpunka 2077 od dawna oferujący zmiany w systemie policji oraz sporo innych usprawnień. Od 26 września posiadacze Widma wolności będą mieli opcję przejścia bezpośrednio do fabuły dodatku poprzez rozpoczęcie nowej gry postacią, która jest już odpowiednio zaawansowana.

Jeżeli chodzi o system policji to typy ścigających cię jednostek i ich zachowanie zależeć będzie od poziomu listu gończego przez NCPD (liczby gwiazdek). W pościgach brać będą udział różne pojazdy NCPD. Pojawią się też blokady dróg i oficerowie Max-Tacu w AV-kach. Pełną listę zmian wnoszących przez update opublikowaliśmy tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Aktualizacja 2.0 pomogła. Cyberpunk 2077 na szczycie bestsellerów Steam

 0