Alan Wake 2. Aktor głosowy ujawnia datę premiery gry

Alan Wake 2. Aktor głosowy ujawnia datę premiery gry

Gracze z niecierpliwością czekają na premierę gry Alan Wake 2, którego produkcja nie wydaje się zagrożona, więc nie powinno dojść do opóźnienia debiutu. Informacją odnośnie wydania produkcji podzielił się aktor głosowy.

Alan Wake 2 ma zadebiutować w 2023 roku

Alan Wake 2 nie ma sprecyzowanej daty premiery, poza tym, że ma on pojawić się w 2023 roku. Więcej światła na sprawę rzuciło wiarygodne źródło w postaci aktora podkładającego głos pod głównego bohatera gry. Matthew Porretta, który pojawił się także w Control jako Doctor Casper Darling podczas wywiadu dla Monster, Madness i Magic na YouTube powiedział, że Alan Wake  2 zadebiutuje w październiku 2023 roku, aczkolwiek dokładnego dnia niestety nie znamy. "Pracowałem nad tym. To ma wyjść w październiku, teraz jesteśmy w trakcie pracy nad tym. Byłem w Finlandii w zeszłym tygodniu, stąd pochodzi firma Remedy, niesamowici ludzie" – powiedział Porretta.

Aktor użyczający głosu tytułowemu Alanowi Wake'owi zdradził, że druga część serii zadebiutuje w październiku 2023 roku.

Aktor wcielający się w głównego bohatera to wiarygodne źródło, które najwyraźniej wyszło przed szereg i powiedziało za dużo. Jest to jednak zgodne ze słowami przedstawicieli studia odpowiadającego za tytuł, którzy mimo plotek cały czas potwierdzają, iż docelowym terminem wydania kontynuacji serii o przygodach pisarza pozostaje 2023 r. Z drugiej strony wszystko zdarzyć się może i nie wolno wykluczyć również scenariusza, kiedy premiera Alana Wake'a 2 zostanie przełożona. Miejmy nadzieję, że od tego nie dojdzie.

Matthew Porretta przy okazji wrócił pamięcią do momentu gdy dowiedział się o otrzymaniu roli Alana Wake'a. "Poszedłem na przesłuchanie do tej roli 13 lat temu. Poszedłem na przesłuchanie, a sześć miesięcy później mój agent zadzwonił do mnie i powiedział: Hej, pamiętasz o tej grze wideo? A ja na to, że nie, on mówi: Alan Wake, masz to. Zadałem sobie pytanie: och, co ja robię?".

"Mam na myśli, że 13 lat temu moje dzieci były naprawdę młode i pojawiały się gry wideo, ale w ogóle się grami nie interesowałem. Teraz, 13 lat później... Człowieku, to tak jakbym był w tym świecie. Mój syn kończy w sobotę studia, najmłodszy ma 15 lat. Są trochę jak moi tłumacze, mówią mi, co się dzieje, o co w tym wszystkim chodzi. Ale kocham tę postać i uwielbiam pracować z Remedy".

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Alan Wake 2. Aktor głosowy ujawnia datę premiery gry

 0