Alienware szykuje laptopa z 18-calowym ekranem

Alienware szykuje laptopa z 18-calowym ekranem

Alienware szykuje laptopa gamingowego, który będzie starał się przekonać do siebie nie tylko podzespołami, ale też wyświetlaczem. Producent zapowiedział prezentację notebooka na początku przyszłego roku.

Alienware opublikował na Twitterze teaser zapowiadający nowego laptopa, który wyróżni się aż 18-calowym ekranem. Warto przypomnieć, że w 2015 roku Dell, do którego należy marka Alienware ogłosił limitowaną edycję takiego modelu z dwoma procesorami graficznymi i czterema dyskami twardymi. Potem marka skupiła się jednak na 14 i 17-calowych wyświetlaczach. Materiał filmowy nie prezentuje urządzenia, ale widoczna na trawie cyfra 18 daje do zrozumienia, czego powinniśmy oczekiwać.

Alienware ma szykować laptopa z 18-calowym wyświetlaczem.

Zapewne notebook zostanie wyposażony w wydajne podzespoły, które świetnie sprawdzą się w wymagających grach w tym ekran o rozdzielczości 4K z wysoką częstotliwością odświeżania. Do tego producent zaproponuje różne opcje dla graczy. Oczywiście ze względu na spory jak na laptopa wyświetlacz i topową specyfikację musimy oczekiwać wysokiej ceny, którą przyjdzie nam zapłacić za sprzęt. Nowy model Alienware z 18-calowym ekranem ma być zaprezentowany na targach CES 2023 odbywających się w Las Vegas (USA) w dniach 5-8 stycznia.

Możliwe, iż będzie to powrót wersji Alienware M18x tylko z innymi podzespołami. Przytoczone urządzenie zaoferowało 18,4″ ekran LED o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), a także dwie karty graficzne GeForce z serii 700M korzystające z połączenia SLI, 16 GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności do 1,5 TB. W parze z możliwościami laptopa szła jego waga wynosząca 3,8 kg. Zobaczymy, co tym razem wymyśli Alienware.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Alienware szykuje laptopa z 18-calowym ekranem

 0