Alio 4k140 - kamera biznesowa z funkcją śledzenia aktywnego mówcy

Alio 4k140 - kamera biznesowa z funkcją śledzenia aktywnego mówcy

Alio, polska marka urządzeń audio/video dla przedsiębiorstw prezentuje kamerę biznesową do wideokonferencji. Model ten został wyposażony w funkcję śledzenia aktywnego mówcy, dzięki temu będziemy mogli skupiać się na osobie, która przemawia w danym momencie. Kamera Alio 4k140 jest już dostępna w sprzedaży. Obecna sytuacja na świecie zmusza nas do pracy zdalnej. Wideokonferencje stały się naszą nową rzeczywistością, z którą musimy mierzyć się codziennie. Prowadzenie biznesowych rozmów internetowych musi odbywać się bez zakłóceń, dlatego też odpowiednim narzędziem może okazać się Alio 4k140. Model ten rejestruje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 kl./sek. Dodatkowo wyposażono go w głośniki o pełnej częstotliwości. Na pokładzie znalazło się również miejsce na cztery mikrofony, co zapewnia bezproblemową komunikację pomiędzy współpracownikami.

Alio 4k140 to kamera do wideokonferencji, która rejestruje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 kl./sek.

Alio 4k140 - kamera biznesowa z funkcją śledzenia aktywnego mówcy

W kamerze zastosowano ultra szeroki obiektyw, którego łączny kąt widzenia to 151 stopni. Wśród dodatków znajdziemy m.in. funkcję śledzenia aktywnego rozmówcy - w momencie, gdy dana osoba mówi, kamera skupia się tylko na niej. Urządzenie automatycznie kadruje również wszystkich uczestników wideokonferencji. Co ciekawe Alio 4k140 można obsługiwać za pomocą smartfona. Kamera Alio 4k140 to urządzenie, które wykorzystywamy zarówno do wideokonferencji biznesowych, jak i rozmów z najbliższymi. Sprzęt przystosowano także do współpracy z najpopularniejszymi aplikacjami oferującymi wideo rozmowy.

Wśród kompatybilnych programów możemy wyróżnić: MS Teams, Skype, Zoom, TrueCOnf, Meet i wiele innych. Alio 4k140 korzysta z interfejsu USB i współpracuje z komputerami opartymi na systemach Windows, macOS oraz Linux. Więcej informacji na temat biznesowej kamery internetowej Alio 4k140 można znaleźć na stronie producenta pod tym linkiem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Alio 4k140 - kamera biznesowa z funkcją śledzenia aktywnego mówcy

 0