Alio prezentuje FHD120 - szerokokątną kamerę do wideokonferencji

Alio prezentuje FHD120 - szerokokątną kamerę do wideokonferencji

Alio, polska marka zajmująca się produkcją urządzeń audio/wideo przedstawia biznesową kamerę do wideokonferencji - Alio FHD120 wyposażoną w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 120 stopni. Kamera do wideokonferencji Alio FHD120 to urządzenie oferujące obraz w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Na pokładzie znalazł się również mikrofon, który rejestruje dźwięk w odległości do trzech metrów. W Alio FHD120 wykorzystano specjalne algorytmy redukcji szumów 2D i 3D. Algorytmy te dbają o wysoką jakość obrazu, niezależnie od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.

Alio FHD120 to kamera do wideokonferencji wyposażona w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 120 stopni.

Alio prezentuje FHD120 - szerokokątną kamerę do wideokonferencji

Dodatkowo urządzenie posiada technologię WDR (Wide Dynamic Range), która poprawia jakość obrazu zarówno w jasnych, jak i w ciemnych pomieszczeniach. Kamera Alio FHD120 posiada także obiektyw o ustalonej na stałe ogniskowej (fixed focus). W praktyce oznacza to, że podczas prezentacji nie musimy przejmować się ostrością, ponieważ obiektyw w modelu FHD120 automatycznie ją dostosuje. Nieważne więc czy będziemy w bliższej, czy dalszej odległości od obiektywu, obraz pozostanie ostry. Podczas pracy korzystamy z różnych programów, dlatego też kamera Alio FHD120 jest kompatybilna z najpopularniejszymi aplikacjami do rozmów wideo.

Model ten bez problemu współpracuje z takimi programami jak: MS Teams, Skype, Zoom, TruConf, Meet i wiele innych. Dużą zaletą kamery Alio FHD120 jest również korzystanie z popularnego interfejsu USB oraz kompatybilność z komputerami opartymi na systemach Windows, Linux oraz macOS. Więcej informacji na temat biznesowej kamery internetowej Alio FHD12 znajduje się na stronie producenta.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Alio prezentuje FHD120 - szerokokątną kamerę do wideokonferencji

 0