ALSEN po raz szósty pojawi się na IEM w Katowicach

ALSEN po raz szósty pojawi się na IEM w Katowicach

Popularna sieć sklepów komputerowych ALSEN pochwaliła się atrakcjami jaki przygotowała dla zwiedzających targi IEM w Katowicach w dniach 24-25 lutego oraz 2-4 marca. 

W trakcie eventu urządzone zostaną pokazy sprzętu od: Trust Gaming, AOC i GOODRAM. Do tego turnieje z nagrodami, a także spotkania ze znanymi osobistościami rodzimego YouTube. Wszystko odbędzie się na stoisku o powierzchni 132m2. Trust Gaming - holenderska firma zajmująca się produkcją akcesoriów oraz foteli dla graczy pochwali się nowościami, a ochotnicy przetestują m.in. klawiaturę mechaniczną GXT 890 Cada i słuchawki GXT 383 Dion. Kolejną gratką dla zwiedzających będzie możliwość zagrania w unikatowym samochodzie Trust Gaming. Z kolei AOC, uznany wytwórca elektroniki, zademonstruje monitory stworzone z myślą o profesjonalnej rozgrywce. Ostatni - GOODRAM, specjalista m.in. w dyskach SSD, ujawni nową linię pamięci IRDM.

ALSEN podczas IEM 2018 zamierza zorganizować moc atrakcji - w tym konkursy oraz spotkania z interesującymi osobistościami z branży e-sportowej

Podczas Intel Extreme Master 2018 będziemy mogli zmierzyć się z zawodnikami cenionego ALSEN Team. Stoisko odwiedzą: Adam „AgraveiN” Skotak oraz Marcin „mRN” Sczes, wicemistrz Polski w FIFA. Esportowcy podzielą się doświadczeniami z osobami marzącymi o profesjonalnej karierze. Nie zabraknie także gości specjalnych. W pierwszy weekend przybędą Łukasz "prawus" Ganczewski, komentator CS:GO oraz Daniel„DeeJayPallaside” Pawlak, popularny polski YouTuber. Odpowiedzą na zadawane przez zebrane grono gości pytania i wezmą udział we wszelkich aktywnościach organizowanych na scenie. Następny weekend zapowiada się równie interesująco, bowiem scenę ALSENA odwiedzą Paweł„Leh” Lehmann, gracze Illuminar Gaming wraz ze swoim trenerem Fryderykiem „Veggiem”. Ponownie przybędzie mRN, lecz tym razem w towarzystwie kolegów z ekipy - Kamila „Riptorka” Soszyńskiego i Bartosza „bejotta” Jakubowskiego. Do tego oczywiście konkursy i jeszcze raz konkursy oraz oficjalny sklep znajdujący się blisko stoiska w którym zakupimy najnowszy sprzęt. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ALSEN po raz szósty pojawi się na IEM w Katowicach

 0