Amazon łączy Amazon Prime z Twitchem - oto Twitch Prime

Amazon łączy Amazon Prime z Twitchem - oto Twitch Prime

Amazon wprowadza model "premium" do serwisu Twitch, oferując Twitch Prime wszystkim posiadaczom kont Amazon Prime kompletnie za darmo.

Na TwitchCon, odbywającym się w ten weekend w San Diego Twitch ogłosił wprowadzenie Twitch Prime - subskrypcji m.in. eliminującej z przekazów reklamy (chociaż nasze kliki nadal wspomagają finansowo streamerów). Ponadto, w jej ramach otrzymujemy co miesiąc grę indie (np. w październiku będzie to Streamline), czy też bonusową zawartość do wybranych gier (np. dodatkowy bohater w Hearthstone czy skórki do innych gier). Na tym benefity Twitch Prime się nie kończą - jego posiadacze dostają także ekskluzywne emoty, odznaki na czat, a także mogą bezpośrednio wspierać finansowo jednego streamera na miesiąc, nie płacąc za to nic (pieniądze zbierane są z puli wszystkich subskrypcji Twitch Prime).

Twitch Prime można uzyskać przez połączenie swojego istniejącego konto Amazon Prime. Niestety, usługa jest obecnie dostępna w USA, UK, Kanadzie, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Kraje spoza tej listy mogą jedynie korzystać z Twitch Turbo, natomiast w wyżej wymienionych regionach Twitch Turbo zastępuje Twitch Prime.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon łączy Amazon Prime z Twitchem - oto Twitch Prime

 0