Amazon prezentuje pierwsze zdjęcia i szczegóły serialu Fallout. Wygląda to naprawdę dobrze

Amazon prezentuje pierwsze zdjęcia i szczegóły serialu Fallout. Wygląda to naprawdę dobrze

Amazon ujawnił nowe szczegóły na temat nadchodzącego serialu Fallout na Prime Video i zaprezentował nawet pierwsze zdjęcia z planu i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo obiecująco. 

Firma udostępniła pierwsze zdjęcia z serialu opartego na kultowej serii gier, a redakcja Vanity Fair miała okazję rzucić okiem na tę produkcję przed kwietniowym debiutem. Ella Purnell (Yellowjackets) występuje w roli naiwnej nowicjuszki w postapokaliptycznym świecie, która wychodzi na powierzchnię po tym, jak całe swoje życie wygodnie ukrywała się pod ziemią.

Fallout

Fabuła

Akcja serialu rozgrywa się w roku 2296. To 219 lat po wojnie nuklearnej, która spustoszyła Ziemię, spychając bogatych ocalałych do podziemnych bunkrów i pozostawiając pozostałych na powierzchni ziemi. Lucy jest córką „Overseera Hanka” (Kyle MacLachlan, Twin Peaks), swoistego burmistrza Krypty 33.

Amazon ujawnił nowe szczegóły na temat nadchodzącego serialu Fallout na Prime Video i zaprezentował nawet pierwsze zdjęcia z planu.

Według Vanity Fair kultowe logo gry Vault Boy pojawia się jako maskotka podziemnego mieszkania Lucy. Usłyszymy nawet historię jego powstania. „To co wymyślili jest naprawdę sprytne” – powiedział Todd Howard z Bethesdy, opisując kreatywne podejście serialu do genezy Vault Boya.

Fallout

Nie zabranie też Ghula, w którego wcieli się w Walton Goggins (Justified, Nienawistna ósemka). „Walton jest równie biegły w dramacie, jak i w komedii, co jest niezwykle trudne” – powiedział Vanity Fair twórca Jonathan Nolan. „Istnieje przepaść w czasie i odległości między tym, kim był ten facet, a tym, kim się stał, co dla mnie rodzi niezwykle dramatyczne pytanie: co się stało z tym facetem? Więc cofniemy się do tego”.

Fallout

Nolan mówi, że Ghul reprezentuje wszystkie strony świata Fallouta. „Ma już swoje lata, ale wciąż ma w sobie dumę i pewien urok” – powiedział Nolan. Twórcy zachowują równowagę pomiędzy użyciem protez i makijażu, aby pokazać jego zniekształconą twarz, jednocześnie dając Gogginsowi miejsce na odnalezienie człowieczeństwa na wpół martwej, na wpół nieśmiertelnej postaci. „Muszę widzieć Waltona i jego grę aktorską, musi jednocześnie wyglądać jak ghul z gry i być w miarę seksowny” – dodał Nolan.

Fallout

Serial od twórców Westworlda

Serial został stworzony przez twórców Westworld, czyli Jonathana Nolana i Lisy Loy. Ten uderzać ma w podobne tony co gra, w tym jej retrofuturystyczną stylistykę, kąśliwy komentarz społeczny i motywy szarej moralności. „Odbyliśmy wiele rozmów na temat stylu humoru, poziomu przemocy i stylu przemocy” – powiedział Howard z Bethesdy, producent wykonawczy serialu. „Słuchaj, Fallout może być bardzo dramatyczny, mroczny i postapokaliptyczny, ale trzeba mrugnąć okiem…. Myślę, że w programie telewizyjnym naprawdę dobrze to zrealizowali”. No cóż, będziemy mogli się o tym przekonać już za kilka miesięcy. 

Fallout

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon prezentuje pierwsze zdjęcia i szczegóły serialu Fallout. Wygląda to naprawdę dobrze

 0