Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Ceny bardzo pozytywnie zaskakują

Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Ceny bardzo pozytywnie zaskakują

Amazon wprowadza w Polsce usługę Amazon Prime, oferując szybkie i darmowe dostawy, obejmujące produkty z ponad 30 kategorii – od artykułów sportowych, elektroniki, kosmetyków i książek, po smartfony i zabawki. Program obejmuje także dostęp do usługi streamingowej Prime Video, darmowe gry PC i comiesięczną subskrypcję kanału Twitch na Prime Gaming.

Po tym jak serwis Amazon.pl wystartował 2 marca 2021 r., tylko kwestią czasu było, kiedy w naszym kraju doczekamy się usługi Amazon Prime, która jest dostępna w 23 krajach. Abonenci programu otrzymują szybkie i darmowe dostawy nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia, a także dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon, darmowe gry oraz zawartość do pobrania w ramach Prime Gaming oraz ekskluzywne oferty przez cały rok. Klienci mogą wypróbować Amazon Prime, rejestrując się na bezpłatny, 30-dniowy okres próbny na stronie amazon.pl/prime. Po zakończeniu okresu próbnego, koszt Prime wynosi 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.  

Po zakończeniu okresu próbnego, koszt Amazon Prime wynosi 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.  

Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Ceny bardzo pozytywnie zaskakują

W ramach Amazon Prime kupujący mogą korzystać z darmowej dostawy nawet następnego dnia, która obejmuje miliony produktów oznaczonych logo Prime, zarówno znanych polskich marek, takich jak Yope, Zelmer, Gerlach, Trefl czy Krosno, jak i największych światowych producentów, m.in. Apple, Samsung, Under Armour, Maybelline, LEGO, Philips, L’Oreal Paris, Puma, Bose, HP i Lenovo.

Korzyści z Amazon Prime dla klientów Amazon.pl w Polsce to:  

  • Darmowa dostawa: Darmowa i szybka dostawa bez minimalnej wartości zamówienia, obejmująca miliony produktów z ponad 30 kategorii, np. elektronika, komputery, książki, moda, dom i kuchnia, narzędzia, artykuły sportowe, zabawki.

  •  Prime Video: Popularne filmy i seriale, w tym film dokumentalny poświęcony życiu i karierze sportowej polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego, który swoją premierę na Amazon Prime Video będzie miał w 2022 roku. Ponadto: oryginalne produkcje serialowe, w tym Jack Ryan Toma Clancy’ego, Dobry Omen, The Boys oraz wyróżnione nagrodami Emmy seriale Fleabag i Wspaniała Pani Maisel, a także oryginalne produkcje filmowe Amazon, takie jak Książę w Nowym Jorku 2, Kolejny film o Boracie, Bez Skrupułów Toma Clancy’ego, Wojna o jutro i Hanna, w której zagrała Joanna Kulig, oraz szeroki wybór seriali dokumentalnych o tematyce sportowej: Wszystko albo nic: Tottenham Hotspur, Wszystko albo nic: Manchester City, When Eagles Dare: Crystal Palace F.C., Make Us Dream, Take Us Home: Leeds United i Inside Borussia Dortmund.

  • Prime Gaming: Członkowie Amazon Prime mogą zdobywać darmowe nagrody w swoich ulubionych grach mobilnych, komputerowych i na konsolę od takich wydawców jak np. Riot, Rockstar Games, czy EA. Ponadto, otrzymują co miesiąc subskrypcję kanału Twitch oraz bezpłatny pakiet gier, które pozostają już na ich koncie.

  • Wyjątkowe okazje: Specjalne oferty na produkty najpopularniejszych marek.

Nie da się ukryć, że oferta Amazona wypada bardzo korzystnie na naszym rynku, szczególnie jeśli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry. Amerykański gigant ewidentnie dostosował cenę do polskich warunków, gdyż ta wypada zdecydowanie taniej niż np. w USA. Prime zapewnia w jednym pakiecie trzy różne usługi, czyli alternatywę dla Allegro Smart, Netflixa (choć zdecydowanie z dużą uboższą ofertą seriali i filmów, ale za to z kilkoma perełkami) oraz subskrypcją dla graczy. Inna sprawa, że wiele osób w naszym kraju od dłuższego czasu już korzysta z usługi Amazon Prime, wykorzystując VPN, by obejść blokady regionalne i opłacając abonament w krajach, gdzie jest on jeszcze tańszy, np. Turcji, gdzie za miesiąc wystarczy zapłacić ok. 4 zł. Mimo wszystko Amazon zaskoczył nas atrakcyjną ofertą dla Polski.

Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Ceny bardzo pozytywnie zaskakują

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon Prime oficjalnie w Polsce. Ceny bardzo pozytywnie zaskakują

 0