AMD dodaje Far Cry 6 do wybranych procesorów Ryzen 5000 i 3000

AMD dodaje Far Cry 6 do wybranych procesorów Ryzen 5000 i 3000

Gry dodawane za darmo do sprzętu komputerowego może nie mają decydującego znaczenia przy wyborze konkretnego produktu, ale niewątpliwie zwiększają atrakcyjność oferty danego producenta. Prym wiodą tu AMD i NVIDIA, które regularnie dołączają darmowe gry do nowych procesorów i kart graficznych i Czerwoni właśnie startują z nową ofertą, która powinna zainteresować przede wszystkim fanów niezwykle popularnej serii shooterów od Ubisoftu. Promocja startuje już 20 października i obejmuje zarówno najnowsze procesory AMD z serii Ryzen 5000, ale również kilka modeli z poprzedniej generacji, czyli Ryzen 3000. Jeśli zdecydujemy się na zakup jednego z CPU objętych promocją otrzymamy darmową kopię gry Far Cry 6.

Promocja startuje już 20 października i obejmuje zarówno najnowsze procesory AMD z serii Ryzen 5000, ale również kilka modeli z poprzedniej generacji, czyli Ryzen 3000.

Co warto podkreślić, mówimy tu o cyfrowej kopii gry Far Cry 6, którą będzie można odblokować na platformie Uplay. Oferta obejmuje również przedmioty w grze, czyli zapewne typowe cyfrowe dodatki, pokroju skórek czy broni. Aby otrzymać ten tytuł, musimy kupić procesor Ryzen 9 5950X, Ryzen 9 5900X lub Ryzen 7 5800X, ewentualnie w ramach osobnej promocji (Equipped to Win), choć na tych samych warunkach, któryś z następujących modeli: Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT lub Ryzen 7 3800XT.  Po więcej szczegółów na temat promocji i jej warunków odsyłamy na stronę AMD Rewards.   

Jeśli zaś chodzi o samą grę, to Far Cry 6 zabierze nas na wyspę Yara inspirowaną Kubą. Głównym przeciwnikiem jest tajemniczy El Presidente, który na materiale wideo uczy swojego syna, jak postępować z ludem. Nie zabraknie więc partyzanckiej rewolucji i przepełnionej akcją fabuły, z której marka słynie praktycznie od początku istnienia. Tym razem głównym bohaterem będzie Dani Rojas jeden z partyzantów walczących o wolność swojego kraju, a charyzmatycznym antagonistą sam Giancarlo Esposito, czyli Gustavo Fring z Breaking Bad. Szóstka zadebiutuje 18 lutego 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X. Więcej informacji o grze mamy poznać niebawem. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD dodaje Far Cry 6 do wybranych procesorów Ryzen 5000 i 3000

 0