AMD ponownie rozdaje darmowe gry ze swoimi kartami graficznymi

AMD ponownie rozdaje darmowe gry ze swoimi kartami graficznymi

AMD regularnie raczy graczy, którzy zdecydują się na zakup karty graficznej Radeon, darmowy grami, co też często stanowić ma wabik na klientów, choć zapewne niewiele osób decyduje się na konkretny model bazując głównie na tym czynniku. Czerwona ekipa startuje właśnie z nową edycją promocji “Raise The Game”, gdzie czeka nas zestaw gier dołączanych do kart Radeon RX. Trudno uznać to za zaskoczenie, ponieważ poprzednia edycja RTG zakończyła się oficjalnie 31 grudnia 2019 roku, a do wczoraj (30 stycznia 2020 roku) można było aktywować kody upoważniające do darmowych tytułów. Spodziewaliśmy się więc, że AMD wkrótce przedstawi nową ofertę i możemy już przedstawić Wam jej szczegóły.

Czerwona ekipa startuje właśnie z nową edycją promocji “Raise The Game”, gdzie czeka nas zestaw gier dołączanych do kart Radeon RX.

Co uznać można za sporą niespodziankę, na liście promocyjnych produktów brakuje karty graficznej Radeon RX 5600 XT. Tymczasem znajduje się tu nawet Radeon RX 5500 XT i osoby, które zdecydują się na zakup tej grafiki, otrzymają trzy gry: nadchodzący remake Resident Evil 3 (premiera już 3 kwietnia), słabo przyjęte, ale nieustannie łatane Tom’s Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oraz Warcraft III: Reforged, czyli zremasterowana wersja kultowego RTS-a z 2002 roku, która właśnie została wydana przez Blizzarda. Co ciekawe, jeśli zdecydujemy się na wydajniejszy i droższy model z serii Radeon RX 5700, otrzymamy jedynie dwie gry, a konkretnie Resident Evil 3 i Monster Hunter World: Iceborne Master Edition.

Warto też dodać, że każdemu, kto zakupi kartę graficzną z serii Radeon RX 500 – RX 5000 (w tym także Radeon VII), przysługiwać będzie prawo do trzymiesięcznej subskrypcji w usłudze XBOX Game Pass na PC. Obie oferty z darmowymi grami obowiązują przy zakupach od 4 lutego do 25 kwietnia tego roku (kody należy wykorzystać do 25 maja 2020 roku). Z kolei oferta na abonament XBOX Game Pass na PC trwa już od 1 lipca 2019 roku i zakończy się 25 kwietnia tego roku (w tym przypadku kody też należy wykorzystać do 25 maja 2020 roku).

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD ponownie rozdaje darmowe gry ze swoimi kartami graficznymi

 0