AMD prezentuje rocznicowe edycje Ryzena 7 2700X i Radeona VII

AMD prezentuje rocznicowe edycje Ryzena 7 2700X i Radeona VII

Zgodnie z tym, co sugerowały już wcześniejsze przecieki, AMD postanowiło uczcić swoje 50 urodziny, wypuszczając specjalne wersje flagowego procesora Ryzen oraz karty graficzne Radeon. Mowa tu konkretnie o CPU Ryzen 7 2700X oraz GPU Radeon VII, których wersje Gold Edition nie oferują żadnych ulepszeń, które poprawiałyby ich wydajność (np. za sprawą wyższego taktowania wynikającego z binningu układów) i czerwona ekipa zdecydowała się w tym przypadku przyciągnąć klientów w nieco inny sposób. Po pierwsze, oba produkty otrzymały specjalne jubileuszowe złote opakowania, co już samo w sobie stanowić może gratkę dla kolekcjonerów. Co więcej, na procesorze Ryzen 7 2700X widnieje podpis dyrektor generalnej firmy, Lisy Su, natomiast Radeon VII doczekał się stylowej czerwonej obudowy.

AMD postanowiło uczcić swoje 50 urodziny, wypuszczając specjalne wersje flagowego procesora Ryzen oraz karty graficzne Radeon.

Złote edycje Ryzena i Radeona oferować mają w zestawie również paczkę gier w ramach promocji AMD50 (darmowe kopie The Division 2 Gold Edition i World War Z, czyli tytułów, które bardzo dobrze wypadają z podzespołami AMD), rocznicową koszulkę oraz naklejkę z podpisem Lisy Su. By otrzymać te gratisy trzeba jednak dokonać zakupu wymienionych produktów do 8 czerwca tego roku. Niestety Polacy będą mieli utrudniony dostęp do tych sprzętów, ponieważ te oficjalnie nie trafią do dystrybucji w naszym kraju, ale bez problemu kupimy je w europejskich sklepach, które oferują wysyłkę do Polski. Jako że mamy do czynienia z limitowanymi urządzeniami, warto jednak się pospieszyć i nie odkładać ewentualnego zakupu. Ceny to 329 USD za procesor i 699 USD za kartę graficzną i jak zapewne zauważyliście, są to kwoty jak za standardowe edycje tych produktów.

AMD poinformowało też, że promocja AMD50 na gry The Division 2 Gold Edition  (w zestawie z przepustką sezonową ważną 1 rok) i World War Z obejmuje także inne ich produkty. Oba tytuły otrzyma każdy, kto zakupi procesory Ryzen 7 2700X (Gold Edition), Ryzen 7 2700, Ryzen 5 2600X, Ryzen 5 2600, Ryzen 5 2400G oraz karty graficzne Radeon VII (Gold Edition), Radeon RX Vega 64, Radeon RX Vega 56, Radeon RX 590, Radeon RX 580, Radeon RX 570. Akcja potrwa do 8 czerwca i będzie także obowiązywać w Polsce, gdzie ma być sukcesywnie uruchamiana przez rodzime sklepy, ale zapewne dopiero po weekendzie majowym.

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD prezentuje rocznicowe edycje Ryzena 7 2700X i Radeona VII

 0