AMD uruchamia nową promocję. Darmowa gra przy zakupie procesorów Ryzen 7000

AMD uruchamia nową promocję. Darmowa gra przy zakupie procesorów Ryzen 7000

AMD uruchomiło nową promocję, pierwszą dla procesorów do komputerów stacjonarnych z serii Ryzen 7000 opartych na architekturze Zen 4. Ta nie jest zbyt rozbudowana, gdyż obejmuje jedynie grę Star Wars Jedi: Survivor i aby otrzymać bezpłatną grę należy - od teraz do 1 kwietnia 2023 r. - kupić dowolny dostępny obecnie CPU Ryzen 7000 do komputerów stacjonarnych u sprzedawcy uczestniczącego w akcji.

Procesory Ryzen serii 7000 są dostępne od dłuższego czasu i mieliśmy już okazję  przetestowaliśmy Ryzen 9 7900X i Ryzen 5 7700X bliżej premiery, a flagowy model Ryzen 9 7950X nieco później. AMD na CES 2023 zapowiedziało zaś kilka bardziej przystępnych cenowo modeli, a mianowicie Ryzen 9 7900, Ryzen 7 7700 i Ryzen 5 7600. Wszystkie siedem procesorów Ryzen 7000 (oprócz wymienionych jeszcze Ryzen 6 7600X) do komputerów stacjonarnych, kwalifikuje się do promocji.

AMD uruchomiło nową promocję, która obejmuje jedynie grę Star Wars Jedi: Survivor przy zakupie procesora z serii Ryzen 7000. 

AMD uruchamia nową promocję. Darmowa gry przy zakupie procesorów Ryzen 7000

AMD oferowało wcześniej pakiety dla swoich kart graficznych Radeon RX 6000 i procesorów z serii Ryzen 5000. Często takie promocje są używane, aby zachęcić potencjalnych nabywców do zakupów konkretnych produktów. Fakt, że AMD decyduje się na takie akcje już w przypadku najnowszych CPU Ryzen 7000, sugeruje, że sprzedaż nie idzie tak dobrze, jak oczekiwałby producent, co zresztą zdają się potwierdzać doniesienia z innych źródeł, a dołożyć do tego trzeba fakt, że analitycy są zgodni, że rynek komputerów PC zaliczy gwałtowny spadek w tym roku.

AMD uruchamia nową promocję. Darmowa gry przy zakupie procesorów Ryzen 7000

Patrząc na regulamin promocji, nie znajdziemy tu nic niezwykłego. Warto jednak się upewnić, że, wybrany przez nas sprzedawca bierze udział w promocji. Sama gra będzie dostępna dopiero 17 marca, chociaż okres kwalifikacji do zakupu rozpoczyna się dzisiaj i kończy 1 kwietnia (czas na realizację kodu mamy do 6 maja).

Warto przypomnieć, że AMD rozdaje również Company of Heroes 3 z serią Ryzen 5000, więc w zależności od zakupionego CPU otrzymamy inną grę. 

Star Wars Jedi: Survivor to kontynuacja gry Star Wars Jedi: Fallen Order, stworzona przez Respawn Entertainment. Akcja nowego tytułu rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z Fallen Order. Będziemy kontynuował podróż Cala Kestisa i korzystać z nowych umiejętności bohatera, który jest potężnym Rycerzem Jedi.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD uruchamia nową promocję. Darmowa gra przy zakupie procesorów Ryzen 7000

 0