AMD wystartowało z kolejną promocją - zniżka na zestawy procesor, płyta główna AM5 i pamięć DDR5

AMD wystartowało z kolejną promocją - zniżka na zestawy procesor, płyta główna AM5 i pamięć DDR5

AMD uruchomiło właśnie kolejną, czwartą już aktywną promocję na swoje na nowsze procesory i karty graficzne. Od 1 kwietnia przy zakupie wybranych CPU z serii Ryzen 7000 można otrzymać zniżkę na płytę główną AM5 i/lub zestaw pamięci DDR5, co może przełożyć się nawet na 125 USD oszczędności. 

Jeśli chodzi o Polskę, to na stronie AMD wymienione są dwa sklepy biorące udział w tej promocji, a mianowicie x-kom oraz Media Expert. Z ogłoszeń wynika, że decydując się na zestaw jesteśmy w stanie zaoszczędzić od 150 do 250 zł na procesorze, od 75 do 100 zł na płycie głównej oraz od 100 do 175 zł na pamięci RAM. Łącznie można więc zachować w portfelu całkiem niezłą sumkę. 

AMD uruchomiło właśnie kolejną, czwartą już aktywną promocję na swoje na nowsze procesory i karty graficzne.

AMD wystartowało z kolejną promocją - zniżka na płytę główną AM5 i/lub pamięć DDR5

Platforma AM5 to najnowocześniejsza platforma AMD dla komputerów stacjonarnych. Komputery budowane w oparciu o nią mają do 24 linii PCIe bezpośrednio z procesora i do 44 linii PCIe w sumie, a każdy z 4 dostępnych chipsetów umożliwia podkręcanie. AM5 to także obsługa PCIe w wersji 5.0, pamięci DDR5 oraz wsparcie zapowiedziane do 2025+ roku. Co istotne, zarówno ceny samych procesorów Ryzen 7000, jak i dedykowanych im płyt głównych oraz pamięci RAM DDR5 w ostatnich miesiącach mocno potaniały, więc przesiadka na nową platformę nie jest już tak bolesna finansowo, jak jesienią zeszłego roku. 

Pozostałe aktywne promocje AMD:

  •     Do 1 kwietnia gra „Company of Heroes 3” na PC przy zakupie wybranych procesorów AMD Ryzen 5000.
  •     Do 15 kwietnia gra „The Last of Us Part I” na PC przy zakupie wybranych kart graficznych AMD Radeon RX 6000 lub 7000.
  •     Do 29 kwietnia gra „STAR WARS Jedi: Ocalały” na PC przy zakupie wybranych procesorów AMD Ryzen 7000.
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD wystartowało z kolejną promocją - zniżka na zestawy procesor, płyta główna AM5 i pamięć DDR5

 0