Anno 1602 za darmo na Uplay z okazji 20-lecia serii

Anno 1602 za darmo na Uplay z okazji 20-lecia serii

Z okazji 20-lecia powstania jednej z bardziej rozpoznawalnych serii gier strategicznych - Anno, Ubisoft postanowił zorganizować interesującą promocję dla wszystkich zainteresowanych. Otóż logując się poprzez zainstalowany na komputerze program Uplay i klikając w widoczny baner, otrzymamy całkowicie bezpłatnie grę Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata. Co ciekawe, niektórzy skarżą się, że nie da się dopisać gry do konta, ale tak jak zaznaczyłem, należy zrobić to bezpośrednio w aplikacji i w moim oraz pozostałych przypadkach cała procedura przebiegła pomyślnie. Promocja potrwa do maksymalnie 23 grudnia, więc jeżeli na przykład jesteście fanami serii i nie mieliście tej części w swojej bibliotece, to należy się pospieszyć. Warto podkreślić, że dostępna na Uplay wersja nie posiada polskiej lokalizacji, a jedynie angielską lub niemiecką. Ewentualnie możemy posiłkować się dostępnym w sieci spolszczeniem - oczywiście, jeżeli jest ono kompatybilne ze wspomnianym wydaniem Anno 1602.

Od 17 do 23 grudnia na Uplay możemy całkowicie bezpłatnie dopisać do biblioteki grę Anno 1602.

Anno 1602 za darmo na Uplay z okazji 20-lecia serii

Produkcja, która jest aktualnie rozdawana za darmo, pojawiła się na rynku dokładnie 26 listopada 1998 roku, nadając tym samym początek tej dobrze przyjętej serii. Marka zrodziła się dzięki współpracy studiów Max Design i Sunflower, aczkolwiek teraz Anno zajmuje się ekipa z Blue Byte. Kontynuację pierwszej odsłony, o tytule Anno 1503: The New World, wydano cztery lata później. Marka doczekała się około ośmiu różnych części, które charakteryzują się nie tylko kampanią dla pojedynczego gracza, ale także rozgrywką wieloosobową. Ostatni epizod Anno 2205 pojawił się 3 listopada 2015 roku i spotkał się raczej ze średnim przyjęciem odbiorców - odpowiedzialny za projekt deweloper nie złożył jednak broni i aktualnie pracuje nad nową częścią.

Anno 1800, którego akcję osadzono w czasach rewolucji przemysłowej, trafi na półki sklepowe 26 lutego przyszłego roku, a więc już niebawem. Tradycyjnie pokierujemy losami władcy mającego za zadanie zbudowanie potężnego miejskiego imperium, oczywiście będziemy odpowiedzialni za wiele aspektów, wliczając w to pobieranie podatków czy rozbudowę dostępnej metropolii. Oprócz singla otrzymamy także pełnoprawny tryb multiplayer. To zatem idealny moment na powrót do wspomnień i przypomnienie sobie Anno 1602, dla wielu kultowego klasyka strategicznego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Anno 1602 za darmo na Uplay z okazji 20-lecia serii

 0