Antec Dark Cube PC - wysuwana obudowa ITX z dwoma panelami przednimi

Antec Dark Cube PC -  wysuwana obudowa ITX z dwoma panelami przednimi

Antec wprowadza na rynek nową obudowę Dark Cube PC w formacie Mini-ITX z dwoma wariantami panelu przedniego - szkłem, lub siatką. Obudowa obsługuje płyty główne o rozmiarach od mATX do Mini-ITX, karty graficzne o długości do 330 mm i radiatory procesora nie wyższe niż 175 mm. Obudowa Dark Cube PC wykorzystuje wygodną, otwieraną przez wysuwanie strukturę, która pozwala na znacznie łatwiejszy dostęp do wnętrza. Użytkownicy mogą wysunąć wewnętrzny szkielet, który umieszczony jest na szynach i dokonać zaplanowanych zmian, bądź nieplanowanych napraw, a następnie wsunąć aluminiową konstrukcję . Ta wygodne rozwiązanie ma sprawiać, że ​​użytkownicy nie będą musieli męczyć się z dopasowywaniem elementów obudowy i martwić się o uszkodzenie.

Obudowa Antec Dark Cube PC oferuje wysuwaną ramę i wyposażona jest w dwa panele przednie, umożliwiające dostosowanie konstrukcji do swoich potrzeb.

Obudowa wyposażona jest w dwa panele przednie. Fabrycznie zainstalowany jest przedni panel z kratką w kształcie rombu. Przewiewny panel przedni pozwala na zaciąganie większej ilości powietrza i lepsze chłodzenie komponentów wewnętrznych. Drugą opcją dla tej obudowy jest przedni panel ze szkła hartowanego, który podnosi walory estetyczne i jest zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy chcą pochwalić się podświetleniem RGB, które jest zamontowane również na panelu przednim.

Obudowa może obsługiwać płytę główną do formatu Micro-ATX. Rama ma wymiary 512 x 240 x 406 mm (dł. x szer. x wys.) i wykonana jest ze standardowego stopu aluminium o grubości 3 mm. Maksymalna długość karty graficznej to 330 mm, maksymalna wysokość radiatora procesora to 175 mm i z zasilacza to 220 mm. W obudowie Antec Dark Cube może zamontować pojedynczy dysk 3,5 cala i dysk 2,5 cala, co umożliwia wykorzystanie szybkiego dysku systemowego i tradycyjnego, o większej pojemności na dane. Obudowa Dark Cube PC będzie wkrótce trafi do sklepów w Europie w cenie około 209 EUR.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Antec Dark Cube PC - wysuwana obudowa ITX z dwoma panelami przednimi

 0