Antec i ASRock łączą siły wypuszczając Striker Phantom Gaming Edition

Antec i ASRock łączą siły wypuszczając Striker Phantom Gaming Edition

Antec, ceniony za jakość producent komponentów takich jak obudowy czy zasilacze, wprowadza na rynek nową konstrukcję Striker Phantom Gaming Edition. Jak sama nazwa wskazuje, Antec przy tworzeniu umowy nawiązał współpracę z producentem płyt głównych i kart graficznych ASRock, który jest właścicielem marki Phantom Gaming. Striker została stworzona w stylu zgodnym z produktami należącymi do rodziny "Phantom Gaming Alliance" i ma idealnie współgrać z projektami płyty głównych i kart graficznych ASRock "Phantom Gaming". Logo "Phantom Gaming", dodatkowo podkreślające współpracę z ASRock, zostało umieszczone na obu panelach bocznych.

Antec wprowadza na rynek obudowę wyróżnioną nagrodą iF Design Awards. Striker Phantom Gaming Edition powstał przy współpracy z firmą ASRock.

Obudowa przeznaczona jest do zestawów mini-ITX. Ten zdobywca nagrody iF Design Awards 2020  wykorzystuje 4-milimetrowe szkło hartowane, a także aluminiowo-stalową konstrukcję, oddając w ręce użytkowników "otwartą ramę" o "doskonałej wydajności termicznej" dzięki szerokim możliwościom chłodzenia. Pomimo swoich rozmiarów, Striker Phantom Gaming Edition może pomieścić kartę graficzną o długości 330 mm (maks. 150 mm szerokości i 60 mm wysokości) dzięki zamontowanemu z przodu mocowaniu GPU. Konstrukcja bez górnego panelu umożliwia swobodny przepływ powietrza, a panele ze szkła hartowanego pozwalają na prezentację swojego systemu z każdej strony.

Obsługiwane są zasilacze do 160 mm długości, a za tacką płyty głównej znajduje się 45 mm miejsca na ukrycie kabli. Producent umieścił dwa mocowania na 2,5-calowe dyski, które można łatwo wyjąć, pociągając je do góry. Wspierane elementy chłodzące obejmują wentylatory 120 mm i chłodnice nie większe nić 240 mm, które można umieścić z tyłu lub z boku. Przedni panel zawiera 1 port USB-C 3.1, 2 porty USB-A 3.0, gniazdo wejścia audio i wyjście audio oraz przycisk zasilania. W zestawie znajduje się pionowy adapter PCI-E do montażu GPU z przodu. Obudowa ma wymiary 420 x 230 x 410 mm (dł. x szer. x wys.). Antec Striker Phantom Gaming Edition mini-ITX będzie dostępny jeszcze w tym tygodniu w cenie 249,99 $.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Antec i ASRock łączą siły wypuszczając Striker Phantom Gaming Edition

 0