Antec wprowadza na rynek przewiewną obudowę DF600 FLUX

Antec wprowadza na rynek przewiewną obudowę DF600 FLUX

Antec ogłosił wprowadzenie nowego modelu do swojej serii obudów komputerowych FLUX. Zupełnie nowa konstrukcja Antec DF600 FLUX jest wyposażona w „zaawansowaną wentylację”, która, jak twierdzi Antec, wynosi wydajność termiczną serii FLUX na wyższy poziom. Firma twierdzi, że opracowała rewolucyjną konstrukcję F-LUX dla lepszego przepływu powietrza w DF600 FLUX, co ma zapewnić odpowiednią wentylację i wydajność cieplną dla nowych procesorów Intel Core 10. generacji oraz nowych układów AMD Ryzen. Według Antec, F-LUX to skrót od „FLOW LUXURY”, co oznacza zaawansowaną konstrukcją obudowy i doskonały przepływ powietrza z pięcioma fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami 120 mm, zaprojektowaną przede wszystkim z myślą  poprawie temperatury GPU. Co prawda na przednim panelu zamontowano osłonę wentylatorów wykonaną z tworzywa, jednak dla odpowiedniej wentylacji, umieszczono duże otwory po jej bokach.

Antec DF600 FLUX zaprojektowano z myślą o maksymalnym przepływie powietrza, przede wszystkim stawiając na chłodzenie GPU.

Dodatkowa wentylacja zasysa chłodne powietrze do systemu poprzez wlot znajdujący się w prawym dolnym rogu obudowy, przez komorę zasilacza i wrzuca je do głównej komory obudowy, w której zainstalowane są komponenty. W obudowie fabrycznie zainstalowane są trzy wentylatory ARGB 120 mm za przednią przesłoną, jeden wentylator wyciągający powietrze 120 mm na tylnym panelu obudowy, a także wentylator 120 mm założony na górze osłony zasilacza, wciągający chłodne powietrze do systemu przez boczny otwór wentylacyjny w celu poprawy wydajności cieplnej GPU. W sumie w obudowie jest miejsce na maksymalnie dziewięć wentylatorów 120 mm.

Z przodu obudowy znajduje się miejsce na chłodnicę o maksymalnym rozmiarze 360 mm, natomiast małą chłodnicę 120 mm można umieścić z tyłu obudowy, w miejscu wentylatora 120 mm wyrzucającego powietrze na zewnątrz. Wszystkimi diodami LED można sterować za pomocą wbudowanego adresowalnego kontrolera, obsługującego do sześciu wentylatorów ARGB. Obudowa DF600 oferuje również obsługę instalacji do trzech 3,5-calowych dysków twardych i 2,5-calowych dysków SSD, maksymalna długość GPU wynosi 405 mm, a zasilacze o długości do 205 mm można zainstalować w dolnej komorze. Obudowa wkrótce trafi do sprzedaży w cenie 69,99 USD.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Antec wprowadza na rynek przewiewną obudowę DF600 FLUX

 0