Anthem - wiemy kiedy pojawi się wersja demonstracyjna

Anthem - wiemy kiedy pojawi się wersja demonstracyjna

Electronic Arts potwierdziło, że ich najnowsza gra Anthem otrzyma wersję demonstracyjną. Testy dla zainteresowanych osób ruszą 25 stycznia i potrwają do 27 stycznia przyszłego roku. By otrzymać możliwość zagłębienia się w świat wykreowany przez BioWare, należy uprzednio złożyć przedpremierowe zamówienie na Anthem lub posiadać aktywną subskrypcję EA Access w przypadku konsoli Xbox One oraz Origin Access na komputerach. Co ciekawe wszyscy gracze uczestniczący w becie otrzymają na pamiątkę specjalny przedmiot do wykorzystania w pełnej wersji gry. Warto podkreślić, że po zamówieniu preodera lub skorzystaniu z przytoczonej usługi abonenckiej Electronic Arts dostęp do dema otrzymamy automatycznie. Jest to jednak wydarzenie wyłącznie dla ścisłego grona odbiorców, a kiedy rozpoczną się testy dla wszystkich chętnych?

Wersja demonstracyjna Anthem będzie dostępna w dniach 25-27 stycznia 2019 roku dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe oraz abonentów EA Access i Origin Access. 

Otwarta wersja demonstracyjna pojawi się w dniach 1-9 lutego 2019 roku i wówczas dosłownie każdy będzie mógł ją odpalić i to całkowicie za darmo. Z kolei premierę finalnej wersji produkcji zaplanowano na 22 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Kilka dni wcześniej, bo 15 lutego w bazie Origin Access, a także EA Access pojawi się wersja próbna tytułu od BioWare, która zgodnie z polityką Elektroników będzie pełną wersją, lecz ograniczoną limitem czasowym. Anthem to umieszczona w świecie science fiction gra z gatunku RPG, nastawiona tylko na elementy wieloosobowe, w tym kooperację mającą wieść główny prym. W grze świat zostanie udostępniony dla wszystkich grup skąd będziemy udawać się na różnego rodzaju przygody przygotowane przez autorów.

Jako iż gra reprezentuje również gatunek MMO zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci. Ponadto rozgrywka opiera się na wykonywaniu rozmaitych zadań, które zaliczymy zarówno samotnie, z kompanem, jak i w grupie towarzyszy. Walka odgrywa sporą rolę, przy czym należy podkreślić, że przypomina ona stare dobre strzelanki, dzięki czemu weterani gier wideo powinni znaleźć tu coś w sam raz dla siebie. Jak zapewne mogliście zauważyć na wszystkich zwiastunach w Anthem znaczącą rolę odgrywa pancerz Javelin noszony przez wykreowanych bohaterów. Oczywiście podczas zabawy będziemy mogli skorzystać z wielu modeli tej osłony, a także znacząco je zmodyfikować. Z dotychczas ujawnionych materiałów tytuł zapowiada się niezwykle ciekawie, choć czy tak będzie finalnie dowiemy się po jego debiucie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Anthem - wiemy kiedy pojawi się wersja demonstracyjna

 0