AOC oraz Porsche Design ogłaszają nawiązanie współpracy

AOC oraz Porsche Design ogłaszają nawiązanie współpracy

Porsche Design oraz AOC ogłaszają nawiązanie współpracy. Ma ona połączyć doświadczenie Porsche Design w tworzeniu zaawansowanych i funkcjonalnych projektów ze specjalizacją AOC w technologii wyświetlania. W ramach partnerstwa na rynek trafią specjalne monitory dla graczy, cechujące się jednocześnie stylowym wyglądem, jak i wyśrubowanymi parametrami. Pierwszy gamingowy model obu marek zadebiutuje jeszcze tej jesieni. Porsche Design jest marką ekskluzywnych produktów znanych z precyzji i perfekcji wykonania. Filozofia marki opiera się na optymalizacji formy i funkcjonalności oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. AOC to spółka zależna TPV Technology, największej na świecie firmy produkującej panele LCD. AOC z liniami monitorów AOC Gaming oraz AGON jest światowym liderem w kategorii monitorów gamingowych. Efektem połączenia wysiłków i doświadczenia obu firm będą monitory wyróżniające się wyglądem oraz funkcjonalnością.

Porsche Design oraz AOC ogłaszają nawiązanie współpracy. Ma ona połączyć doświadczenie Porsche Design w tworzeniu zaawansowanych i funkcjonalnych projektów ze specjalizacją AOC w technologii wyświetlania.

AOC oraz Porsche Design ogłaszają nawiązanie współpracy

Dzięki strategicznemu partnerstwu z AOC, Porsche Design wejdzie na szybko rosnący segment monitorów dla graczy. Globalny wolumen modeli o odświeżaniu 144 Hz lub wyższym wzrósł o 76 procent rok do roku pod koniec roku 2019. Czerpiąc z bogatych doświadczeń w sportach motorowych, monitory będą dla marki idealnym przejściem do sportu w wydaniu elektronicznym. Z kolei dla AOC współpraca oznacza poszerzenie portfolio designerskich produktów tym razem o monitory dla graczy. „Porsche Design ma w swojej ofercie ekskluzywną ofertę elektroniki, a produkty dla graczy to jeden z najszybciej rosnących rynków. Monitory gamingowe świetnie wpasowują się w nasze portfolio produktów. Jesteśmy podekscytowani współpracą z AOC, które jest jedną z topowych marek monitorów” - komentuje Jan Becker, CEO Porsche Design.

„Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z takim partnerem jak Porsche Design. Ich zdolności w projektowaniu świetnie uzupełniają się z naszą technologią wyświetlaczy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnie zaprojektowanym, unikalnym monitorom damy graczom świetne wrażenia z rozgrywki - mówi Nico Vernieuwe, SVP Branded Business w TPV Technology. Kolejne informacje o monitorach Porsche Design zostaną podane wkrótce.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AOC oraz Porsche Design ogłaszają nawiązanie współpracy

 0