AOC zaprezentuje nowe monitory z serii G2 na targach Gamescom 2019

AOC zaprezentuje nowe monitory z serii G2 na targach Gamescom 2019

Targi Gamescom to miejsce stworzone do prezentacji sprzętu przeznaczonego dla graczy. AOC potwierdził, że na rozpoczynającym się wydarzeniu zaprezentuje modele monitorów z serii G2. Będą to 24-calowy 24G2U oraz 27-calowe 27G2U i CQ27G2. Dwa pierwsze oparto na płaskich matrycach IPS, wyświetlających obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Z kolei CQ27G2 korzysta z zakrzywionej matrycy VA o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Każdy ze wspomnianych trzech wariantów odświeża obraz z częstotliwością 144 Hz, jak również oferuje wsparcie dla technologii AMD FreeSync. Jeśli jesteście zainteresowani wspomnianymi nowościami od AOC, a także udajecie się na targi, to musicie zajrzeć na stanowisko A-080 mieszące się w hali 10.1. Prócz możliwości zapoznania się z najnowszymi modelami monitorów będzie na nim wydzielona strefa do spotkań z zawodnikami G2 Esports – Lotharem, Orbem w tym całą drużyną Rainbow Six Siege. Ponadto na stoisko zawitają zawodnicy Hertha BSC esports.

Na tegorocznych targach Gamescom producent AOC zaprezentuje monitory z serii G2. 

AOC zaprezentuje nowe monitory z serii G2 na targach Gamescom 2019

Natomiast w przypadku dziennikarzy przewidziano możliwość rozmowy z reprezentantami AOC i PHILIPS w hali 2.2 przy stanowisku B069 / A060 w pokojach 11 oraz 12. Przedstawiciele mediów otrzymają informacje o nadchodzących, premierowych konstrukcjach obu marek. Tegoroczne targi Gamescom potrwają od 20 do 24 sierpnia, przy czym 20 sierpnia jest dniem przeznaczonym dla prasy i przedstawicieli biznesowych. Nie da się ukryć, że rzeczona impreza jest druga co do wielkości zaraz po odbywającym się w Los Angeles E3. Targi Gamescom organizowane są nieprzerwanie od dziesięciu lat, z kolei zeszłoroczna edycja przyciągnęła 370 tysięcy zwiedzających oraz 1037 firm z 56 krajów, prezentujących gry oraz sprzęt związany z elektroniczną rozrywką.

Warto wspomnieć, że AOC słynie nie tylko z tworzenia monitorów dla graczy. W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym przedsiębiorstwo przygotowało ofertę stworzoną z myślą o potrzebach uczniów oraz studentów, które w przeciwieństwie do innych modeli są korzystniejsze cenowo. Z interesujących propozycji warto tu wymienić, chociażby serię V2 oraz jej reprezentantów 22V2Q, 24V2Q lub 27V2Q (wszystkie ekrany są wyposażone w matryce IPS, oferują rozdzielczość Full HD). Oprócz tego seria B1 i wersje 24B1XHS czy 27B1H. Oczywiście to tylko kilka monitorów z całej dostępnej listy. Więcej propozycji znajdzie na stronie AOC.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AOC zaprezentuje nowe monitory z serii G2 na targach Gamescom 2019

 0