Apex Legends. W grze tymczasowo pojawi się tryb solo

Apex Legends. W grze tymczasowo pojawi się tryb solo

Apex Legends to gra, która w przeciwieństwie do swoich większych konkurentów Fortnite oraz Playerunknown's Battlegrounds od momentu premiery nie oferuje pojedynczej rozgrywki. W praktyce, aby rozpocząć zabawę musimy zaprosić dostępnych na liście znajomych inaczej battle royale dobierze nam dwóch losowych użytkowników. Z decyzją deweloperów stawiających na kooperacyjny charakter bitew nie zgadzają się fani produkcji, którzy wielokrotnie prosili o wprowadzenie stosownej opcji. Okazuje się jednak, że Respawn Entertainment po części wysłuchało głosu społeczności, ponieważ potwierdziło wprowadzenie trybu solo w ramach rozpoczynającego się 13 sierpnia i trwającego do 27 sierpnia specjalnego wydarzenia The Iron Crown Collection. I to praktycznie tyle, co na ten moment wiemy o tym evencie.

W ramach specjalnego wydarzenia trwającego w dniach 13-27 sierpnia do Apex Legends zawita wyczekiwany przez fanów gry tryb solo.

Apex Legends. W grze tymczasowo pojawi się tryb solo

Niestety osoby liczące, że tryb solo na stałe zawita do Apex Legends musimy solidnie rozczarować, bowiem przytoczony wariant rozgrywki będzie dostępny do końca wydarzenia, czyli 27 sierpnia. Istnieje jednak szansa, że jeśli osamotnione potyczki zyskają popularność, to deweloperzy w przyszłości wprowadzą je na stałe, co nie powinno być ogromnym problemem zważywszy, iż tryb solo pozostaje na szczycie listy życzeń fanów gry. Należy podkreślić, że to nie jedyna nowość mogąca niebawem zawitać do świata Apex Legends. Według ostatnich informacji pewnej grupie udało się dokopać do plików produkcji oraz wyciągnąć z nich personalia następnej postaci zwanej Crypto.

Pikanterii całej sprawie dodają zdjęcia wrzucone na Twittera przez Tinę Sanchez uczestniczącą w sesji motion-capture. Co ciekawe inne doniesienia wskazują natomiast na możliwość implementacji bohaterki imieniem Rosie. Czy te rewelacje znajdą swe pokrycie w rzeczywistości przekonamy się po starcie trzeciego sezonu. Niestety samo Apex Legends nie wyróżnia się częstymi aktualizacjami, których nie brakuje w konkurencyjnym Fortnite. Ekipa ze studia Respawn od początku przyjęła politykę implementacji nowinek w odstępie sezonowym. W drugim sezonie dodano całkiem interesujący system rankingowy, z kolei w następnych miejmy nadzieję doczekamy się drugiej mapy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apex Legends. W grze tymczasowo pojawi się tryb solo

 0