Apex Legends. Pierwsze szczegóły nowej przepustki

Apex Legends. Pierwsze szczegóły nowej przepustki

Pierwsza przepustka sezonowa do Apex Legends nie spotkała się z pozytywnym odbiorem, a spora część graczy żałowała zakupu, krytykując deweloperów za brak odpowiedniego stosunku ceny do jakości. Zgodnie z krytycznymi opiniami, cechuje ją zbyt długi grind bez odpowiednich nagród. Teraz z kolei w sieci pojawiły się pierwsze informacje odnośnie battle passa do kolejnego, drugiego już sezonu Apex Legends. Przede wszystkim nowa przepustka będzie posiadać tygodniowe oraz codzienne wyzwania, które w założeniu mają zatrzymać użytkowników przy produkcji na znacznie dłużej niż obecnie. To spora zmiana na plus, aczkolwiek Respawn nie zamierza wprowadzać szalonych wyzwań, które wpłynęłyby na zasady grania. Oczywiście wykonywanie wyzwań umożliwi nam zdobywanie kolejnych poziomów w ramach przepustki.

Przepustka do drugiego sezonu Apex Legends zaoferuje codzienne wyzwania oraz więcej interesujących nagród.

Do tego właściciele battle passa otrzymają więcej legendarnych przedmiotów niż obecnie. Ogółem odblokowywanie następnych skórek będzie odbywać się co 25 poziomów (1., 25., 50., 75. oraz 100). Warto podkreślić, że jeszcze przed debiutem drugiego sezonu, 4 czerwca, ruszy trwające dwa tygodnie wydarzenie The Legendary Hunt, w ramach którego mamy szansę zdobyć nowe, rzadkie, epickie i legendarne przedmioty. W tym przypadku autorzy wprowadzą też elitarną kolejkę dobierającą jedynie pięciu graczy, którzy zajęli minimum piąte miejsce w wybranym meczu. Natomiast 7 czerwca wystartuje weekendowa akcja umożliwiająca dwukrotnie szybsze nabijanie punktów.

Z puli nagród znikną z kolei odznaki (zostanie jedna), jak również podstawowe narzędzie do śledzenia statystyk. W ich miejsce pojawią się nowe elementy, aczkolwiek tutaj bliższe detale nie są jeszcze znane. Zmiany wyglądają dość interesująco, chociaż jak zawsze zapewne nie wszyscy są z nich zadowoleni. Większą dawkę informacji otrzymamy najpewniej podczas wydarzenia EA Play, które odbędzie się 8 czerwca w ramach targów E3. Minusem w przypadku Apex Legends z pewnością jest częstotliwość wprowadzania nowości, bo jak wiemy Respawn przyznało, że nie zamierza podążyć drogą Epic Games i implementować kolejnych poprawek w ekspresowym tempie. Spotkało się to z negatywnym odbiorem użytkowników, z których część zrezygnowała z dalszej zabawy w darmowym battle royale. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apex Legends. Pierwsze szczegóły nowej przepustki

 0