Aplikacja Facebook na Androida umożliwia wysyłanie filmików w HD

Aplikacja Facebook na Androida umożliwia wysyłanie filmików w HD

Użytkownicy systemu iOS już od 2 lat mogli przesyłać filmiki w wysokiej rozdzielczości w aplikacji Facebook, a od dzisiaj wreszcie funkcja trafia na Androida.

Facebook nie ogłosił jeszcze oficjalnie nowej funkcji, lecz według Android Police, powinna ona już zagościć u większości użytkowników. Przesył klipów w HD należy wybrać ręcznie z zakładki ustawień aplikacji.

To nie koniec nowinek dla użytkowników systemu Google. Niektórzy z nich mogą cieszyć się także z możliwości nakładania obrazu z odtwarzanych na Facebooku filmików na różne aplikacje. Inna grupa osób otrzymała z kolei możliwość wybierania jakości odtwarzania zawartości video oraz pobierania klipów do pamięci magazynowej, aby móc je odtwarzać offline.

Wszystkie z powyższych opcji są obecnie testowane i stopniowo implementowane - jeśli dana funkcja jest jeszcze niedostępna, to z pewnością pojawi się w najbliższym czasie.

Facebook wprowadza te udogodnienia aby użytkownicy częściej i chętniej zarówno oglądali, jak i dzielili się tego typu zawartością. Z serwisu społecznościowego Marka Zuckerberga co miesiąc aktywnie korzysta 1,8 miliarda osób.

Facebook - wysyłanie filmików w HD

Pokaż / Dodaj komentarze do: Aplikacja Facebook na Androida umożliwia wysyłanie filmików w HD

 0