Apple pokaże 10,5 calowy iPad Pro podczas WWDC 2017 w przyszłym miesiącu?

Apple pokaże 10,5 calowy iPad Pro podczas WWDC 2017 w przyszłym miesiącu?

Firma Apple zmierza do przedstawienia swojej najnowszej linii produktów. Bardzo prawdopodobne jest to, że wśród nich będzie nowy iPad Pro. Co wiemy do tej pory?

Niewiele czasu pozostaje do pierwszego większego wydarzenia firmy Apple w tym roku. Firma wysłała już zaproszenia na WWDC 2017, które ma się odbyć 5 czerwca. W przyszłym miesiącu Apple zapowie wiele nowości. Należą do nich: iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4 i tvOS 11. Producent ma również przestawić inteligentny głośnik będący konkurentem Amazon Echo, którego głównym komponentem będzie Siri. W przyszłym miesiącu, według doniesień analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo, Apple wypuści również 10,5-calowy iPad Pro. Firma znana jest z tego, że najpierw sprawdza nowe funkcje, zanim wprowadzi je w skali masowej. Dwa ostatnie przykłady tej zasady to Apple Watch i 9,7-calowy iPad Pro z marca 2016 roku. Ta wersja iPada Pro jako pierwsza w historii firmy Apple posiadała wyświetlacz pokrywający przestrzeń barw DCI-P3. Później funkcja ta trafiła także do iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

10,5-calowy iPad Pro ma się odznaczać bezbramkowymi krawędziami, a także innymi nowościami, takimi jak iOS 11

10,5-calowy iPad Pro będzie, według źródeł, również wyposażony w bezramkowe krawędzie. Dzięki temu firma Apple będzie mogła przedstawić najnowszy design typu edge-to-edge w iPadzie Pro przed prezentacją iPhone 8, który ukaże się z końcem roku. Mając na uwadze prezentację urządzenia, nie należy oczekiwać odświeżenia iPadów 9,7- i 12,5-calowych. Z doniesień znanego informatora branży, Ming-Chi Kuo, wynika, że Apple wyda 10,5-calowego iPada Pro podczas WWDC 2017. Należy spodziewać się że początkowo do sklepów trafi około 5-6 milionów sztuk iPadów o przekątnej 10,5 cala. Foxconn będzie jedynym producentem. Wyświetlacz tabletu będzie produkowany przez GIS. Wydarzenie WWDC organizowane przez Apple odbędzie się 5 czerwca, a więc już bardzo niedługo.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple pokaże 10,5 calowy iPad Pro podczas WWDC 2017 w przyszłym miesiącu?

 0