Apple przesuwa premierę słuchawek BeatsX na 2017

Apple przesuwa premierę słuchawek BeatsX na 2017

Wczoraj Apple potwierdziło, że pierwsze osoby zamawiające słuchawki AirPods w przedsprzedaży otrzymają je 22 grudnia. Niestety inny zestaw bezprzewodowy, BeatsX, został właśnie przesunięty na rok 2017.

Apple wykupiło firmę Beats Electronics w 2014 za kwotę opiewającą na 3 miliardy dolarów. Firma, którą założył znany producent i raper, Dr Dre, opracowała wraz z Apple dwa inne modele słuchawek dla iPhone 7 - Solo3 i Powerbeats3. Obydwa zestawy weszły do sprzedaży w październiku tego roku. BeatsX natomiast musi poczekać na swoją premierę do lutego 2017. Apple nie uzasadniło przesunięcia terminu wydania, lecz branżowi specjaliści uważają, że być może zaistniał problem z chipem W1.

Słuchawki BeatsX różnią się od Solo3 i PowerBeats3 tym, że ładowanie odbywa się nie przez micro-USB lecz przez port Lightning, a także oferują funkcję Fast Fuel - producent zapewnia, że po pięciu minutach szybkiego ładowania będziemy mogli słuchać muzyki przez 2 godziny.

Cena BeatsX wynosi 150 dolarów amerykańskich (polska cena nie jest jeszcze znana). Z kolei  Powerbeats3 wycenione są na naszym rynku w granicach 879 zł, natomiast Solo3 - 1299 zł (obecnie są przecenione w wielu sklepach).

Apple BeatsX

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple przesuwa premierę słuchawek BeatsX na 2017

 0