Apple szykuje się do dużej zapowiedzi na najbliższej konferencji?

Apple szykuje się do dużej zapowiedzi na najbliższej konferencji?

Czy wkrótce będziemy świadkami ujawnienia interesujących produktów od amerykańskiej korporacji? Wiele domysłów wskazuje właśnie na taki scenariusz.

Jak się okazało, nie będziemy, musieli czekać do wakacji na kolejną dużą zapowiedź Apple, albowiem firma rozesłała dzisiaj wielu branżowym redakcjom zaproszenia na organizowaną 27 marca w Chicago konferencję prasową. Oczywiście natychmiast pojawiła się lawina spekulacji co też producent smatfonów, szykuje dla swych fanów. Niestety tego dokładnie nie wiemy, lecz dodatkowego smaczku dodaje miejsce zaplanowanego spotkania, mianowicie w liceum. Pozwala, to przypuszczać, iż będziemy mieć do czynienia ze sprzętem czysto edukacyjnym, może jakieś tablety dla uczniów oraz nauczycieli? Przynajmniej tak sugeruje napis widoczny na zaproszeniu, mówiący o kreatywnych, intrygujących pomysłach dla rzeczonej grupy.

Czy na zaplanowanej 27 marca konferencji prasowej będziemy świadkami dużej zapowiedzi?

Dodatkowo korporacja decyduje się na organizowanie eventu z dala od swej siedziby, gdzie zazwyczaj dochodziło do zapowiedzi największych produktów. Jak zaznaczył The Verge, krążą plotki, iż Apple dłubie nad tańszymi wersjami MacBooków i iPadów. W szczególności może chodzić o odświeżenie linii MacBook Air, ponieważ dotychczasowy model jest zwyczajnie przestarzały. Raporty podpowiadają, że kolejne wydania będą posiadać 13-calowy wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2560 x 1600. Cena wyniesie około 799-899 dolarów. Choć porównując go do Chromebooka lub typowego budżetowego komputera wyposażonego w system Windows jest drogi, to jednak na tle wielu urządzeń Apple wypada taniej. Spekuluje się też o gorszym wydaniu iPada za cenę 259 dolarów. Czy wszelkie teorie znajdą pokrycie w rzeczywistości, dowiemy się oczywiście pod koniec bieżącego miesiąca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple szykuje się do dużej zapowiedzi na najbliższej konferencji?

 0