Apple TV+ i Apple Music dostępne za darmo dla użytkowników Game Pass

Apple TV+ i Apple Music dostępne za darmo dla użytkowników Game Pass

Microsoft przygotował ofertę dla posiadaczy Xbox Game Pass i PC Game Pass, w ramach której możemy odebrać za darmo Apple TV+ oraz Apple Music. Promocję ograniczono czasowo.

Jeśli macie aktywny abonament Xbox Game Pass albo PC Game Pass możemy dostać za darmo subskrypcję Apple TV+ i Apple Music na 3 miesiące. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej sekcji w menu konsoli Xbox albo dedykowanej aplikacji na Windowsa przechodząc do "Zobacz korzyści" w ustawieniach konta w kategorii "Subskrypcje". Notabene tam do zgarnięcia są różne bonusy do gier m.in. Fallout 76, Assassin's Creed: Odyssey, Deathloop, Rogue Company czy Apex Legens. Wybierając promocję z usługami Apple, wystarczy zalogować się podając swój Apple ID.

Użytkownicy Xbox Game Pass i PC Game Pass mogą otrzymać za darmo Apple TV+ i Apple Music na 3 miesiące.

Apple TV+ i Apple Music w Xbox Game Pass

Trzeba mieć podpięty środek płatności. Nie trzeba spieszyć się ze skorzystaniem z oferty, gdyż obowiązuje ona aż do 31 marca 2023 roku. Po aktywowaniu Apple TV+ czy Apple Music warto pamiętać o anulowaniu abonamentu w ustawieniach konta Apple i lepiej zrobić to zaraz po aktywacji, żeby nie zapomnieć i nie zostać obciążonym, jeżeli nie zechcemy przedłużyć abonamentu. Apple TV+ stanowi odpowiednik Netflixa, HBO Max i Disney+, kosztuje standardowo 34,99 zł miesięcznie albo 349 złotych za rok. Posiada bibliotekę filmów, seriali i programów w tym oryginalne produkcje firmy z Cupertino, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Na liście są chociażby The Morning Show, Fundacja, Mythic Quest czy  For All Mankind.

Apple Music wyceniono na 21,99 zł miesięcznie (dla jednej osoby), 34,99 zł miesięcznie (dla rodziny) i 11,99 zł (dla studentów). Z Game Pass warto skorzystać, bo dla początkowych użytkowników obowiązuje zniżka 4 zł za pierwsze 30 dni. Później płacimy zależnie od planu: 39,99 zł (standardowa opcja) / 54,99 zł (Ultimate). W zamian otrzymujemy dostęp do sporej, regularnie uzupełnianej o gry również premierowe. Dochodzi do tego usługa EA Play z produkcjami od Electronic Arts. Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto Xbox Live Gold.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple TV+ i Apple Music dostępne za darmo dla użytkowników Game Pass

 0