Apple w tym roku pokaże tańsze iPhone`y z obsługą Dual SIM?

Apple w tym roku pokaże tańsze iPhone`y z obsługą Dual SIM?

Słyszeliśmy już wiele plotek, które publikował w przeszłości Ming-Chi Kuo i póki comożna stwierdzić, że jest on najbardziej trafnym źródłem przecieków jeśli chodzi o produkty Apple. Tym razem Kuo donosi, że wkrótce Apple może zaskoczyć dość ciekawym iPhonem.

Kuo z KGI Securities wysłał notkę do inwestorów, w której sugeruje, że Apple w końcu zdecyduje się na wariant smartfona oferujący gniazdo na dwie karty SIM. Nowość ma się pojawić w dwóch z trzech zapowiadanych na ten rok modeli. Smartfon z wyświetlaczem LCD o przekątnej 6,1 cala i obsługą dwóch kart SIM może się w tym roku pojawić w cenie około 650 dolarów USD. Wersja z jednym gniazdem SIM będzie tańsza o 100 dolarów i jej cena może wynosić zaledwie 550 dolarów USD, co jest znacznie niższą wartością niż początkowo przewidywano. Smartfon w najwyższej konfiguracji z ekranem OLED o wymiarze 6,5 cala również ma otrzymać wsparcie dla Dual SIM, podczas gdy model znajdujący się po środku, czyli 5,8 calowy OLED będzie obsługiwał tylko pojedynczą kartę.

iPhone z Dual SIM i to za 550 dolarów? To może być hit!

Smartfony z opcją Dual SIM mogą stworzyć nową półkę cenową dla iPhone'ów. Tego typu urządzenia nie są zbyt popularne w USA, jednakże sytuacja jest całkowicie odwrotna w Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji. Apple prawdopodobnie będzie chciało właśnie tam stworzyć sobie nową bazę klientów dzięki nowym urządzeniom. Jeśli Apple faktycznie wypuści urządzenia w tak niskich cenach, to może to być dla nich bardzo udany rok, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w związku z rosnącymi cenami produkcji i dobrym osiągom posiadanego sprzętu, konsumenci nie są zainteresowani częstymi zmianami urządzeń. Pierwsze plotki o iPhone'ach z obsługą Dual SIM pojawiały się już w 2016 roku, kiedy opublikowano zdjęcie podwójnej tacki na karty. Z pewnością na rynku jest zapotrzebowanie na te urządzenia, jednak póki co Apple zdawało się nie zauważać tego mimo wszystko niszowego rynku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple w tym roku pokaże tańsze iPhone`y z obsługą Dual SIM?

 0