Apple Watch Series 10 - większe ekrany, lepsza wydajność i cieńsza obudowa

Apple Watch Series 10 - większe ekrany, lepsza wydajność i cieńsza obudowa

Nowe informacje o Apple Watch Series 10 wskazują na cieńszą obudowę oraz większe ekrany. Podobno firma z Cupertino wykorzysta w swoich nadchodzących zegarkach także mocny procesor, który ma pomóc z funkcjami AI.

 

Oprócz nowych iPhone'ów w tym roku powinniśmy zobaczyć również kolejne zegarki od Apple. Firma z Cupertino ma szykować nowe urządzenia z linii Watch Series 10. Swoje informacje na temat tych smartwatchy przedstawił Mark Gurman. Jego zdaniem Apple powiększy wymiary.

Oba zegarki Watch Series 10 otrzymają większe ekrany. Dokładniej mówiąc mają one być mniej więcej tak duże, jak wyświetlacz w Watch Ultra, który ma przekątną 1,92 cala.

Oba zegarki Watch Series 10 otrzymają większe ekrany. Dokładniej mówiąc mają one być mniej więcej tak duże, jak wyświetlacz w Watch Ultra, który ma przekątną 1,92 cala. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to Watch Series 10 ma nie różnić się zbytnio od poprzedniej serii. Nowe zegarki będą jedynie cieńsze.

Według nowych informacji Apple Watch Series 10 oraz Watch Ultra 3 mają być wyposażone w wydajny procesor, który pozwoli na wprowadzenie funkcji AI. Należy jednak zaznaczyć, że Apple nie planuje oferować w swoich nadchodzących zegarkach pełni możliwości Apple Intelligence. W zasadzie to nie jest tak, że firma nie chce, tylko zwyczajnie nie może.

Apple Intelligence będzie wspierane na smartfonach iPhone 15 Pro i Pro Max, a także nadchodzących urządzeniach z rodziny iPhone 16. Ostatnio pojawiły się nawet przecieki wskazujące na możliwe zastosowanie we wszystkich iPhone'ach 16 tego samego chipu co może mieć właśnie związek z wymaganiami jakie stawiają przed sprzętem funkcje AI. Premiery najnowszych zegarków od Apple oczekuje się we wrześniu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple Watch Series 10 - większe ekrany, lepsza wydajność i cieńsza obudowa

 0