Apple Watch X zamiast Series 9? Firma może wykonać podobny ruch, jak w przypadku iPhona

Apple Watch X zamiast Series 9? Firma może wykonać podobny ruch, jak w przypadku iPhona

Zagraniczny portal iPhoneSoft donosi, że gigant z Cupertino może jeszcze w tym roku zaprezentować Apple Watcha X, który miałby zastąpić Series 9. Podobny ruch ze strony Apple widzieliśmy już w przypadku premiery iPhone'a X, którego debiut w 2017 roku pokrywał się z dziesięcioleciem istnienia smartfonów z logo nadgryzionego jabłka.

Jeśli pamiętacie debiut iPhone'a X to dobrze wiecie, że wraz z jego premierą Apple przeskoczyło iPhone'a 9. W samej dziewiątce nie było nic złego, a cały zabieg miał bardziej charakter marketingowy. W 2017 roku, kiedy ogłoszono iPhone'a X, mijało 10 lat od wprowadzenia pierwszego smartfona z logo nadgryzionego jabłka. Firma z Cupertino chciała zwyczajnie uczcić w taki sposób dekadę produkcji iPhone'a. Jak podaje serwis iPhoneSoft, Apple może zdecydować się na podobny zabieg także w przypadku swoich zegarków. Źródło mówi, że jeszcze w tym roku zobaczymy Apple Watcha X, który zastąpiłby Series 9. Jeśli uważnie śledziliście poczynania firmy, to z pewnością zauważyliście pewną niezgodność. Pierwszy Apple Watch debiutował przecież w 2015 roku. Mimo to, po raz pierwszy zaprezentowany został jeszcze w 2014 roku. To wciąż rok różnicy. iPhoneSoft zdradza, że jeden z ich kontaktów w Wietnamie twierdzi, iż następny smartwatch od Apple nie będzie nosił nazwy Series 9.

Informacje przekazane przez osobę pracującą nad projektem w Apple wskazują na oznaczenie Watch X.

Apple Watch Ultra

Informacje przekazane przez osobę pracującą nad projektem w Apple wskazują na oznaczenie Watch X. Zegarek ma pojawić się wraz z oprogramowaniem watchOS 10. Gadżet może również otrzymać jeszcze bardziej płaski ekran od poprzedników, wersję z tytanową kopertą oraz nowe opaski. Niezależnie od tego czy firma nazwie kolejne urządzenie Series 9, czy Watch X, możemy spodziewać się nowych funkcji.

W sieci mówi się o czujniku glukozy, a nawet alkoholu we krwi. Tego rodzaju dodatki, jeśli pokazywałyby prawidłowe dane, mogłyby zachęcić dodatkowe grono konsumentów do wyboru Apple Watcha. Co sądzicie o tych pogłoskach, myślicie, że firma rzeczywiście wprowadzi model Watch X jeszcze w tym roku?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple Watch X zamiast Series 9? Firma może wykonać podobny ruch, jak w przypadku iPhona

 0