Apple wyda trzy nowe iPady w tym roku?

Apple wyda trzy nowe iPady w tym roku?

Ostatni iPad - model Pro 9.7 ukazał się rok temu. Apple Insider przewiduje, że w tym roku doczekamy się nie jednego, lecz trzech nowych modeli tabletu giganta z Cupertino.

Apple Insider powoduje się na znanego branżowego analityka Ming-Chi Kuo, według którego Apple przygotowuje odświeżoną, 12,9-calową wersję iPada Pro oraz nowy model z ekranem oscylującym w granicach 10 i 10,5-cala. Ma być on wyposażony w chipset A10X oraz charakteryzować się wąskimi ramkami.

Amerykański potentat rzekomo opracowuje także nowego iPada z ekranem o przekątnej 9,7 cala, posiadającego zmodyfikowaną wersję układu A9 - ekwiwalentu iPhone 6S. Z doniesień wynika, że tablet miałby być urządzeniem budżetowym, mniej potężnym niż obecny iPad Pro 9.7.

Kuo jest zdania, że to właśnie ten najmniejszy i najtańszy z nowych iPadów będzie światowym bestsellerem, chociaż nie będzie urządzeniem z rodziny Pro. Nowe tablety Apple miałyby się ukazać pomiędzy kwietniem a czerwcem, co pokrywa się z dotychczasowymi nawykami wydawniczymi krezusa z Cupertino. Raport nie wspomina nic o produktach iPad mini i należy go traktować jako spekulację.

iPad Pro

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple wyda trzy nowe iPady w tym roku?

 0