Apple wyprodukuje iPhone 8 w wersji czerwonej?

Apple wyprodukuje iPhone 8 w wersji czerwonej?

Jeżeli planowaliście kupno produktu Apple, to może powinniście się wstrzymać z decyzją, gdyż według najnowszych źródeł amerykańska firma chce wypuścić ósemkę w nowym wariancie kolorystycznym.

Do sieci wyciekła notatka należąca do Virgin Mobile, według której Apple szykuje czerwone wersje iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus. Niestety, jeżeli czekaliście na identyczne wydanie iPhone X, poczujecie rozczarowanie, bo w zapiskach nie znaleziono takowej wzmianki. Mimo wszystko dotychczas przewinęła się masa innych plotek twierdzących, iż popularny producent jednak planuje wrzucić do sklepów czerwoną dziesiątkę. Rozmaite źródła wskazują też wariant złoty, a przypominamy, że aktualnie flagowca Apple kupimy wyłącznie w wydaniach Space Gray oraz Silver i nowe kolory z pewnością wniosłyby duży powiew świeżości do wspomnianych smartfonów, przyciągając uwagę potencjalnych osób gotowych wyłożyć niemałą gotówkę.

Jeśli wspomniane rewelacje okażą się prawdziwe, to wkrótce do sprzedaży trafi iPhone 8 w kolorze czerwonym

Co ciekawe wiele osób w ewentualnej czerwonej wersji upatruje również odniesienia do walki z HIV czy AIDS, ponieważ część zebranej sumy idzie właśnie na ten szczytny cel. Notabene ostatnimi czasy pojawiło się dość sporo wizji dotyczących przyszłego iPhone. Agencja Bloomberg podała, iż Apple myśli nad urządzeniem nie tylko z zakrzywionym ekranem, lecz także obsługiwanym bez dotykania. Nie mamy tutaj na myśli oczywiście jakichś magicznych sztuczek rodem z Harry'ego Pottera, tylko rozwiązanie podobne do tego prezentowanego kiedyś przez Samsunga, tzw. Air Gestures (pierwotna koncepcja uwzględniała umieszczenie specjalnych sensorów w ramce ekranu). Czy te rewelacje znajdą pokrycie w rzeczywistości? Zobaczymy wkrótce.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple wyprodukuje iPhone 8 w wersji czerwonej?

 0