Apple zaczęło sprzedawać odnowione iPhone 14 po niższych cenach

Apple zaczęło sprzedawać odnowione iPhone 14 po niższych cenach

Apple ruszyło ze sprzedażą odnowionych modeli iPhone 14. Firma oferuje te urządzenia w obniżonych cenach. Niestety na polskiej stronie Apple jeszcze ich nie odnajdziemy.

Oprócz fabrycznie nowych urządzeń firma Apple ma również w swojej ofercie odnowione modele poprzednich generacji. Od momentu wypuszczenia danego urządzenia na rynek pierwotny mija jednak trochę czasu nim Apple wprowadzi go do oferty odnowionego sprzętu. Teraz nareszcie konsumenci mogą wybierać modele z linii iPhone 14.

W przypadku odnowionych modeli z linii iPhone 14 Apple postanowiło obniżyć cenę o około 15%.

Na stronie Apple z odnowionymi egzemplarzami pojawiły się różne modele. Aktualnie dostępny jest na niej podstawowy model iPhone 14, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. Smartfony oferowane są w różnych wersjach pamięciowych. A ile można na tym zaoszczędzić? W przypadku odnowionych modeli z linii iPhone 14 Apple postanowiło obniżyć cenę o około 15%. Oznacza to, że najbardziej podstawowy model ze 128 GB pamięci kosztuje 619 dolarów.

Odnowione iPhone 14

Niestety mimo uruchomienia sprzedaży odnowionych modeli iPhone 14 na razie nie będziemy mogli skorzystać z oferty w Polsce. Na amerykańskiej stronie Apple odnowionych egzemplarzy jest całkiem sporo, jednak na polskiej nie odnajdziemy ani jednego. Być może zwyczajnie potrzeba na to czasu, a być może przyczyną jest fakt stosunkowo niskiej liczby iPhone'ów wśród polskich użytkowników smartfonów. 

Apple informuje, że każdy odnowionych przez nich produkt z certyfikatem przechodzi przez rygorystyczny proces regeneracji. W jego trakcie urządzenie jest testowane uwzględniając te same standardy funkcjonalne, które dotyczą nowych produktów. Jeśli jakaś część w odnawianym sprzęcie wymaga wymiany to Apple zastępuje ją oryginalnym zamiennikiem. W przypadku iPhone'ów montowana jest nowa bateria oraz nowe zewnętrzne elementy obudowy. Taki produkt przychodzi też ze wszystkimi akcesoria jakie fabrycznie umieszczane są w opakowaniu. Kupując iPhone'a dostaniemy zatem oryginalny przewód do ładowania.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apple zaczęło sprzedawać odnowione iPhone 14 po niższych cenach

 0