Archer TX20U Plus – pierwsza karta sieciowa USB z Wi-Fi 6 od TP-Link

Archer TX20U Plus – pierwsza karta sieciowa USB z Wi-Fi 6 od TP-Link

TP-Link prezentuje kartę sieciową Archer TX20U Plus, która pozwala na uzyskanie prędkości transmisji Wi-Fi do 1800 Mb/s. W zestawie znajdują się zewnętrze, regulowane anteny.

TP-Link Archer TX20U Plus to karta sieciowa ze złączem USB. Sprzęt pracuje w standardzie 802.11ax i oferuje do 1800 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji: do 574 Mb/s w paśmie 2.4 GHz oraz do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Pozostaje on ponadto zgodny ze standardem Wi-Fi 6, a złącze USB 3.0 zapewnia prędkości transferu nawet 10x wyższe, niż USB 2.0. Karta sieciowa wspiera technologię MU-MIMO, która umożliwia routerowi jednoczesną komunikację z kilkoma urządzeniami klienckimi.

TP-Link Archer TX20U Plus to karta sieciowa ze złączem USB pracująca w standardzie 802.11ax i oferująca do 1800 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji.

Archer TX20U Plus – pierwsza karta sieciowa USB z Wi-Fi 6 od TP-Link

Z kolei technologia Beamforming wspiera zasięg oraz stabilność połączeń Wi-Fi poprzez kierunkowanie wiązki sygnału Wi-Fi w stronę routera czy punktu dostępowego. Technika OFDMA umożliwia transport wielu paczek do wielu urządzeń w tym samym czasie, w przeciwieństwie do Wi-Fi 802.11ac. Konfiguracja produktu jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć go do komputera, zaś system operacyjny
automatycznie zainstaluje sterowniki. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows i Mac OS.

Karta sieciowa TP-Link Archer TX20U Plus jest już dostępna w sprzedaży w cenie ok. 175 zł. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat Archera TX20U Plus dostępnych jest na stronie internetowej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Archer TX20U Plus – pierwsza karta sieciowa USB z Wi-Fi 6 od TP-Link

 0