Arctic oficjalnie wprowadza pastę MX-6

Arctic oficjalnie wprowadza pastę MX-6

Firma Arctic dodała do swojej oferty nową odsłonę popularnej pasty termoprzewodzącej. Wersja MX-6 ma zapewniać nawet o 20% lepszą wydajność. Ponadto jej żywotność szacowana jest na około 8 lat. Strzykawka z pastą o wadze 2 g została wyceniona na 6,79 USD. Za opakowanie o pojemności 4 g trzeba zapłacić 9,79 USD.

Wybór odpowiedniej pasty termoprzewodzącej jest równie ważny co wybór chłodzenia, jeśli chcemy zapewnić podzespołom najlepsze warunki pracy. Na rynku dostępne jest mnóstwo produktów, a niektóre z nich cieszą się sporą popularnością. Zaliczyć można do nich serię past MX firmy Arctic. Dotychczasowo najnowszą wersją z tej linii była MX-5, która została wprowadzona około 18 miesięcy temu. Jeśli chodzi o pasty termoprzewodzące, nie ma sensu co chwila wypuszczać nowych modeli, jednak wciąż można poprawić ich właściwości. Arctic postanowił wprowadzić kolejną odsłonę z serii MX. Nowy produkt ma być nie tylko wydajny, ale również przyjazny dla portfela. Wersja MX-6 powinna w najbliższym czasie trafić na półki sklepowe.

Arctic MX-6 ma zapewniać o 20% lepszą wydajność dzięki ulepszonemu składowi oraz cechować się znacznie niższym oporem cieplnym niż MX-4. Ceny startują od 6,79 USD za 2-gramowe opakowanie.

Arctic MX-6 ma zapewniać o 20% lepszą wydajność dzięki ulepszonemu składowi oraz cechować się znacznie niższym oporem cieplnym niż MX-4. Firma chwali się także, że ich nowa pasta nie przewodzi prądu, co jest już standardem jeśli chodzi o klasyczne rozwiązania. Ponadto skład MX-6 zapewnia możliwość użycia produktu w różnych scenariuszach. Dzięki swojej lepkości, pasta sprawdza się po nałożeniu bezpośrednio na rdzeń czy to procesora graficznego, czy układu znajdującego się wewnątrz konsoli do gier.

Najciekawszą informacją na temat MX-6 jest jej żywotność, która według Arctica, ma wynosić około 8 lat. Jest to okres, po których wydajność drastycznie spadnie. Ceny startują od 6,79 USD za 2-gramowe opakowanie. Za strzykawkę o dwukrotnie większej pojemności należy zapłacić 9,79 USD. Dostępny ma być także zestaw, w skład które wchodzi opakowanie 8 g pasty MX-6 oraz 6 ściereczek czyszczących. Całość wyceniono na 11,99 USD. Na koniec warto dodać, że Arctic wciąż produkuje wersję MX-4, co ma najpewniej związek z popularnością tego modelu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Arctic oficjalnie wprowadza pastę MX-6

 0