ARK: Survival Evolved za darmo. ARK 2 zaprezentowane na nowym zwiastunie

ARK: Survival Evolved za darmo. ARK 2 zaprezentowane na nowym zwiastunie

Kontynuacja wydanej w 2017 roku gry survivalowej ARK: Survival Evolved została ogłoszona w 2020 roku wraz z udziałem Vin Diesela. Produkcja o oswajaniu dinozaurów otrzymała nowy zwiastun na Xbox & Bethesda Games Showcase. Przy okazji Studio Wildcard rozpoczęło również rozdawanie za darmo oryginalnego ARK, co oznacza także koniec rozwoju tego tytułu i całkowite oddanie dewelopera sequelowi. 

Podczas gdy prace rozwojowe dobiegają końca, oryginał otrzymał właśnie darmowy dodatek DLC o nazwie Fjordur, który oferuje 140 kilometrów kwadratowych nowej ziemi do odkrycia. Podstawowa gra, która jest obecnie rozdawana na Steam, zawiera również ogromną ilość zawartości, pozwalając graczom zacząć od zera i stale rozwijać umiejętności, aby stanąć do walki z boskimi mitycznymi istotami, ujeżdżając w tym czasie prehistoryczne stworzenia wspomagane technologicznie.

Możecie odebrać darmową kopię gry ARK: Survival Evolved na Steam do 19 czerwca, aby na stałe dodać ją do swojej biblioteki.

Jeśli sama koncepcja wydaje się wam interesująca, to możecie odebrać darmową kopię gry na Steam do 19 czerwca, aby na stałe dodać ją do swojej biblioteki. Przy okazji warto zapoznać się najpierw z minimalnymi wymaganiami PC, aby uniknąć później przykrych niespodzianek. Te prezentują się następująco:

  • OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 lub lepszy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB lub lepsza
  • DirectX: Wersja 10
  • HDD: 60 GB wolnej przestrzeni

Tymczasem ARK 2 jest napędzany przez Unreal Engine 5, a Vin Diesel nie tylko wciela się tu w głównego bohatera, ale pełni też rolę producenta wykonawczego. Fabuła zabierze graczy na zupełnie nową planetę, gdzie czekają na nich nowe przygody. Gra TPP stanowić będzie survival nastawiony na akcję z dinozaurami. Premiera planowana jest w 2023 roku na Xbox Series X|S (tym razem właściciele PlayStation muszą obejść się smakiem), a także na PC i w dniu premiery będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ARK: Survival Evolved za darmo. ARK 2 zaprezentowane na nowym zwiastunie

 0