Armis AR1 – pełny ATX w niewielkim rozmiarze

Armis AR1 – pełny ATX w niewielkim  rozmiarze

SilentiumPC prezentuje kolejny produkt z rodziny Armis, który przypadnie do gustu osobom szukającym dobrego wzornictwa połączonego z minimalizmem. 

Armis AR1 jest w pełni funkcjonalną obudową w formacie ATX o możliwie najmniejszych wymiarach zewnętrznych. Charakterystyczną cechę stanowi tutaj szczotkowany przedni panel z dużymi bocznymi wlotami powietrza, który nawiązuje do wzornictwa innego flagowego modelu dostępnego w ofercie producenta - Armisa AR7. Obudowę Armis AR1 zoptymalizowano pod kątem przepływu powietrza. Standardowo zainstalowany z tyłu wentylator usprawnia chłodzenie zamontowanych w środku podzespołów. Posiadacz ma możliwość domontowania drugiego, 120-milimetrowego wentylatora z przodu, który dodatkowo usprawni wentylację wewnątrz obudowy. O aspekty czystości dbają dwa filtry przeciwkurzowe umieszczone z przodu, w bocznych sekcjach panelu frontowego. 

Obudowa SilentiumPC Armis AR1 przypadnie do gustu osobom szukającym odpowiedniego wzornictwa za niewielkie pieniądze

SilentiumPC Armis AR1 wyposażono w dwa porty USB 3.0, czytnik kart pamięci SC oraz microSD, a także złącza audio dostępne bezpośrednio z przodu obudowy. Ogółem całość przystosowano do biur większych firm, które szczególnie dbają o bezpieczeństwo swojego sprzętu komputerowego i danych na nich zawartych. W tym celu, Armisa AR1 można zabezpieczyć linką kompatybilną z Kensington Lock. Wnętrze obudowy Armis AR1 pomieści karty graficzne długie na 320 mm, a na procesorze można zainstalować zestaw chłodzenia o wysokości do 159 mm (np. Fera 3 HE1224 lub Fortis 3 HE1425). Armis AR1 oferuje także możliwość montażu trzech nośników 2,5” (np. SSD), dwóch 3,5” (np. standardowe dyski twarde), jak
również jednego zewnętrznego napędu 5,25”. Obudowa jest już dostępna w sprzedaży za cenę 99 złotych. Więcej informacji znajdziemy na stronie produktu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Armis AR1 – pełny ATX w niewielkim rozmiarze

 0