Armis AR7 – nowa seria obudów od SilentiumPC

Armis AR7 – nowa seria obudów od SilentiumPC

Wiodący producent obudów wprowadził do sprzedaży nowe rozwiązania z serii AR7, które charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, lecz posiadają także istotne zmiany w jakości ich wykonania. 

SilentiumPC Armis AR7 oprócz niezwykle dużej przestronności, zoptymalizowanej wentylacji, wysokiej funkcjonalności i jakości wyróżnia się wyjątkowym poziomem indywidualizacji. Najistotniejszym elementem polskiego produktu jest panel przednich portów I/O m.in. ze złączem USB, audio, który to użytkownik może zainstalować na górze lub na dole obudowy AR7 według własnego gustu. Graczom skupiającym się na prezentowaniu wnętrza swego komputera dedykowano wersję SilentiumPC Armis AR7 TG RGB wyposażoną w panel z LED, a także rozbudowany kontroler do zarządzania wentylacją i podświetleniem zgodnym m.in. z popularnymi systemami RGB typu Asus Aura czy MSI MysticLight). Dopełnieniem dbałości o uwydatnianie walorów jest również opcjonalny montaż karty graficznej w pozycji wertykalnej. Obudowy Armis AR7 pojawią się w sprzedaży w połowie bieżącego miesiąca (konkretny termin zostanie podany niebawem) zaś ceny wyniosą: 289 zł (Armis AR7) oraz 369 zł (Armis AR7 TG RGB).

Armis AR7 z pewnością przypadnie do gustu osobom szukającym estetycznej, funkcjonalnej i w miarę taniej obudowy

Marka SilentiumPC powstała 12 lat temu a główną dewizą jej projektantów było stworzenie funkcjonalnych, wszechstronnych obudów. Aby tego dokonać, firma wsłuchiwała się w głos społeczności często, wprowadzając ich sugestie do swych produktów. Co ciekawe to właśnie spośród tej grupy wyławiani byli późniejsi eksperci stanowiący trzon firmy po dziś dzień. Do kolejnych wyróżniających cech popularnego producenta należy dział wsparcia technicznego, który gwarantuje pomoc na każdym etapie: przy doborze komponentów, ich instalacji, jak również podczas samego użytkowania. Klient może liczyć jednocześnie na elastyczne oraz bezpośrednie wsparcie gwarancyjne SilentiumPC polegające np. na opcji wymiany pewnych elementów produktu bez konieczności demontowania i odsyłania całości.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Armis AR7 – nowa seria obudów od SilentiumPC

 0