Assassin`Creed: Valhalla oficjalnie trafi na Steam. Wiemy, kiedy

Assassin`Creed: Valhalla oficjalnie trafi na Steam. Wiemy, kiedy

Seria Assassin's Creed wraca na Steam. Assassin's Creed: Valhalla oficjalnie kupimy w sklepie Valve od przyszłego miesiąca. Niestety produkcja w najbliższym czasie nie zawita do Game Pass.

O możliwości pojawienia się Assassin's Creed: Valhalla na Steam spekulowano jakiś czas temu, a gracze znaleźli nawet dowód w postaci wpisu w bazie danych platformy. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że przygody Eivora zmierzają do popularnego sklepu. Assassin's Creed: Valhalla zadebiutuje na Steam 6 grudnia, choć nie znamy jeszcze ceny gry. Do wyboru oprócz podstawki otrzymamy inne edycje: Complete Edition ze wszystkimi dodatkami, Ragnarok Edition zawierającego podstawową wersję gry i rozszerzenie Świt Ragnaroku oraz Deluxe Edition wyposażonego w grę i takie bonusy jak Pakiet Wyposażenia Berserka, Pakiet Osadniczy Berserka czy Pakiet Szkutniczy Berserka.

Assassin's Creed: Valhalla pojawi się na Steam 6 grudnia.

Obecność AC: Valhalla w sklepie Valve zapewne pomoże zwiększyć sprzedaż gry i samej marki, ponieważ Steam posiada ogromną bazę klientów również fanów IP Ubisoftu. Jeśli jednak nie chcemy czekać do 6 grudnia, najnowszą odsłonę zawsze możemy kupić w Ubisoft Store. Assassin's Creed: Valhalla Standard Edition kosztuje 82,47 zł, Assassin's Creed: Valhalla Ragnarok Edition – 139,96 zł, a Assassin's Creed: Valhalla Complete Edition (wszystkie dodatki) – 204,71 złotych. Przecena jest też na inne części: Assassin's Creed: Origins Gold Edition wyceniono na 71,98 zł, Assassin's Creed: Odyssey Gold Edition – 99,97 zł, Assassin's Creed IV Black Flag – 26,37 zł.

Co ciekawe spekulowano, iż Assassin's Creed: Valhalla trafi do Xbox Game Pass i PC Game Pass, czego dowodem było logo usługi widniejące na okładce tytułu. Ponadto na platformie Microsoftu znajdziemy Assassin's Creed: Origins i Odyssey. Niestety rzecznik francuskiego wydawcy zabrał głos, rozwiewając wszelkie nadzieje fanów, otóż gra na razie nie pojawi się w Game Pass. W AC: Valhalla zawsze można zagrać w ramach subskrypcji Ubisoft+, która z okazji wyprzedaży Black Friday kosztuje 29,95 złotych za jeden miesiąc zamiast 59,90 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`Creed: Valhalla oficjalnie trafi na Steam. Wiemy, kiedy

 0