Assassin`s Creed: Adder to kolejna odsłona popularnej serii Ubisoftu?

Assassin`s Creed: Adder to kolejna odsłona popularnej serii Ubisoftu?

Assassin's Creed: Odyssey to jedna z bardziej udanych produkcji popularnej serii Ubisoftu, która spotkała się z ciepłym przyjęciem nie tylko ze strony krytyków, ale również fanów. Należy przyznać, że po egipskiej przygodzie przeniesienie nas w klimaty starożytnej Grecji okazało się strzałem w dziesiątkę. Niestety w tym roku nie dostaniemy kolejnej, pełnoprawnej odsłony serii tylko nowe rozszerzenia do już istniejącej gry. Nie przeszkadza to jednak deweloperom w pracowaniu nad następnym projektem, jakim według plotek jest Assassin's Creed: Adder. Grę rzekomo powiązano z bohaterami Assassin's Creed: Origins dzięki czemu ma w niej powrócić doskonale znana żona Bayeka, Aya. Sam tytuł przeniesie nas do Włoch i skupi się na pierwszych czternastu latach budowania przez skrytobójczynię rzymskiego oddziału legendarnej Gildii.

Historia opowiedziana w Assassin's Creed: Adder skupiłaby się na losach żony Bayeka. Główny bohater Origins ma się jednak pojawić w epizodycznej roli.

Assassin`s Creed: Adder to kolejna odsłona popularnej serii Ubisoftu?

Co ciekawe postacią powracającą do serii, ale tym razem epizodycznie będzie sam Bayek, którym zagramy kilka misji. Kiedy produkcja pojawiłaby się w sprzedaży? W tym przypadku wydawca celuje oczywiście w 2020 rok, kiedy zainteresowanie Odyssey w znacznym stopniu przygaśnie. Dodatkowo źródła podają, że za projekt odpowiada ekipa ze studia Ubisoft Montreal współpracująca ze scenarzystką Melissą MacCoubrey. Obecnie nie znamy jakichkolwiek konkretnych szczegółów odnośnie chociażby fabuły Assassin's Creed: Adder, zaś przytoczone doniesienia należy traktować na razie wyłącznie jako czyste spekulacje. Ewentualnego potwierdzenia tych rewelacji możemy się spodziewać na przykład podczas tegorocznych targów E3.

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz kiedy trafilibyśmy do Włoch. Pierwotnie przytoczone państwo przyszło nam zwiedzić w najbardziej docenianym przez fanów Assassin's Creed 2, w którym wcielamy się w rolę młodego szlachcica Ezio Auditore mszczącego się za śmierć najbliższych członków rodziny. Następną okazją powrotu do włoskich miejsc jest Assassin's Creed: Brotherhood kontynuujący dalsze przygody Ezio. Z pewnością dla wielu opcja zwiedzania Rzymu to wystarczający powód, aby sięgnąć po następny epizod Assassin's Creed. Co istotne ma to być zwieńczenie starożytnej trylogii zapoczątkowanej przez Origins.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`s Creed: Adder to kolejna odsłona popularnej serii Ubisoftu?

 0