Assassin's Creed będzie grą usługą? Nowa część może oferować subskrypcję

Assassin's Creed będzie grą usługą? Nowa część może oferować subskrypcję

Assassin's Creed zawiera płatne elementy, w grach z tej serii możemy wykupić skórki czy inne rzeczy premium za prawdziwe pieniądze. W przypadku jednej z następnych części Ubisoft chce pójść o krok dalej i zaoferować subskrypcję.

Assassin's Creed: Infinity to największy projekt w historii Ubisoftu, za który odpowiadają dwa studia deweloperskie - Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec. To produkcja przenosząca graczy w różne epoki historyczne, których wspólnym mianownikiem będzie wojna między bractwem Assassynów i Templariuszy. Tytuł zaoferuje otwarty świat oraz różnych bohaterów, a także elementy premium (dodatkowo płatne). To jednak nie wszystko.

Assassin's Creed: Infinity może zaoferować miesięczną subskrypcję dającą dostęp m.in. do starszych odsłon serii, specjalnych skinów oraz przedmiotów.

Jak podaje użytkownik serwisu X (dawniej Twitter) o pseudonimie @xj0nathana twórcy mogą dodać do Assassin's Creed: Infinity miesięczny abonament zapewniający graczom dostęp do starszych gier z serii, przyszłych wydań DLC oraz ekskluzywnej skórki lub przedmiotu. Subskrypcja nie stanowi zaskoczenia ze względu na formę projektu, który będzie grą usługą.

Przecieki pokrywają się z wcześniejszymi plotkami, jakoby Assassin’s Creed Infinity było właśnie tego rodzaju produkcją. Nie wiemy jednak, czy ostatecznie francuski wydawca doda ten element do Infinity. Może z tego zrezygnować mając w głowie świadomość kontrowersji, jakie taki abonament wywoła.

Według doniesień Assassin’s Creed Infinity będzie w przyszłości fabularnym centrum marki, a nowe tytuły skupią się bardziej na aspektach historycznych, z których słynie seria. Gra będzie także pełnić funkcję centrum dla nadchodzących tytułów Assassin’s Creed Codename Red, Assassin’s Creed Codename Hexe i Assassin’s Creed Invictus.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed będzie grą usługą? Nowa część może oferować subskrypcję

 0