Assassin`s Creed Odyssey otrzymał darmowe DLC

Assassin`s Creed Odyssey otrzymał darmowe DLC

Assassin's Creed Odyssey, który swą premierę miał na początku ubiegłego miesiąca został pozytywnie odebrany przez fanów i otrzymał sporo dobrych recenzji. Jeszcze przed pojawieniem się gry w sklepach Ubisoft obiecał bardzo długie wsparcie poprzez wypuszczanie do gry licznych dodatków rozszerzających Assassin's Creed Odyssey nie tylko o kolejne przedmioty, ale przede wszystkim nowe opowieści wliczając w to rozmaite zadania. Ubisoft właśnie zaczął realizować tę obietnicę bowiem na serwerach pojawiła się ważąca 4,1 GB w wersji na PlayStation 4 i 3,6 GB na Xbox One aktualizacja o numerze 1.0.6, która nie tylko usprawnia grę pod względem technicznym, lecz także dodaje w pełni darmową misję wchodzącą w skład Odyssey's Lost Tales of Greece, które jest niczym innym jak po prostu fabularnym pakietem.

Aktualizacja 1.0.6 wprowadza m.in. fabularne rozszerzenie wchodzące w skład Odyssey's Lost Tales of Greece.

Assassin`s Creed Odyssey otrzymał darmowe DLC

Zabawę w ramach Odyssey's Lost Tales of Greece rozpoczyna udostępniona opowieść The Show Must Go On i zgodnie z zapewnieniami darmowych zadań będzie jeszcze więcej. W założeniu Odyssey's Lost Tales of Greece ma za zadanie ponownie przyciągnąć uwagę fanów marki zachęcając ich do spędzenia przy najnowszym Assassin's Creed kolejnych godzin. W późniejszym czasie otrzymamy dwa duże rozszerzenia - Legacy of the First Blade pojawi się w przyszłym miesiącu, z kolei na The Fate of Atlantis musimy poczekać do wiosny 2019 roku. Pierwsza historia skupia się wokół wojownika, który jako pierwszy wykorzystał legendarne Ukryte Ostrze, by odmienić losy historii. Druga natomiast skupia się na tytułowym zatopionym mieście. Oczywiście przytoczone dodatki wchodzą w skład Przepustki Sezonowej kosztującej około 169 złotych. Oprócz tego posiadacze przepustki dostaną też zremasterowaną wersję Assassin's Creed 3.

Przy okazji aktualizacja wprowadziła również kilka innych zmian. Warto tu wspomnieć, chociażby o opcji automatycznego tworzenia strzałek do łuku w przypadku wyczerpania się dostępnych zapasów oraz elementach poprawiających wydajność gry lub usuwających rozmaite drobne błędy. Tak jak pisaliśmy na początku Ubisoft pokłada ogromne nadzieje w Assassin's Creed Odyssey czego efektem mają być udostępniane w przyszłości nie tylko płatne rozszerzenia, ale także darmowe dodatki zawierające parę interesujących dla użytkowników zadań. Cóż, pozostaje tylko trzymać kciuki, aby wsparcie popremierowe wypadło lepiej niż w przypadku Assassin's Creed: Origins, które, choć było do pewnego momentu na bieżąco usprawniane to otrzymało tylko dwa większe dodatki do kampanii single player.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`s Creed Odyssey otrzymał darmowe DLC

 0