Assassin's Creed: Odyssey zmierza do Game Pass

Assassin's Creed: Odyssey zmierza do Game Pass

Assassin's Creed: Odyssey zmierza do Xbox Game Pass. Gra Ubisoftu zostanie udostępniona na popularnej platformie jeszcze dzisiaj. Przypomnijmy, że abonenci usługi obecnie mogą ogrywać wcześniejszą odsłonę serii Assassin's Creed: Origins.

Assassin's Creed: Odyssey to kolejna gra z serii Ubisoftu po Assassin's Creed: Origins, która trafia do Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. Microsoft potwierdził, iż subskrybenci zagrają w produkcję jeszcze dzisiaj, 15 września. Dotyczy to zarówno posiadaczy konsol Xbox, jak i komputerów. Assassin's Creed: Odyssey przenosi graczy do starożytnej Grecji, a dokładniej do roku 431 przed naszą erą. Fabuła opowiada o losach (zależnie od wyboru głównego bohatera) Kassandry lub Aleksiosa będących wnukami słynnego króla Leonidasa.

Assassin's Creed: Odyssey będzie dostępny w Game Pass od 15 września.

Kierowana przez graczy postać została w młodości wyklęta przez swoją ojczyznę i teraz zarabia jako najemnik, który w momencie rozpoczęcia opowieści bierze niebezpieczne zlecenie prowadzące do nieoczekiwanego rozwoju wypadków i szansy odzyskania rodziny. Tak jak Origins, Odyssey zawiera rozbudowany system RPG z rozwojem głównego bohatera o różne umiejętności i nabijanie poziomu doświadczenia. Przemierzamy otwarty świat starożytnej Grecji oraz napotykamy po drodze na historyczne postacie.

Co ciekawe AC: Odyssey to nie jedyna gra, która dziś debiutuje w Game Pass. Inną jest Metal: Hellsinger rytmiczny FPS, w którym strzelamy w rytm muzyki. Jak podają deweloperzy, im lepiej czujemy rytm, tym rozgrywka staje się bardziej intensywna a ataki silniejsze. Podczas zabawy wcielamy się w Niewiadomą, pół demonicę pół człowieka, która żądna zemsty przemierza Królestwo Koszmarów zwanego inaczej Piekłem. Sama koncepcja strzelania w tym muzyki pozostaje interesująca i nietypowa względem typowych pierwszoosobowych strzelanek.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed: Odyssey zmierza do Game Pass

 0